logo

ВСЕ ПРАЦЮЄ ЗАВДЯКИ НАМ
ВСЕ ПРАЦЮЄ ЗАВДЯКИ НАМ

Нова промокампанія професійної освіти від МОН України. Спільно з рекламною агенцією «PlusOne» ми доклали максимум зусиль, використали значну кількість носіїв зовнішньої реклами, аби з корисною інформацією від Міністерства освіти та науки ознайомились у різних куточках нашої держави.
“Все працює завдяки нам” – це іміджева комунікаційна кампанія. Її ціль надзвичайно важлива: зміна ставлення суспільства до професійної освіти. Для рекламних сюжетів були відзняті відео з певними популярними наразі спеціальностями. Такі життєві історії героїв роликів надихають підлітків на те, щоб вони хотіли навчатись тому, що насправді люблять.

Для розміщення макетів на вулицях найбільших міст та інших населених пунктів України були обрані наступні носії ООН-реклами:

борди 6*3 – по всій Україні, де можливе розміщення;
беклайти, скроли та борди – у Дніпрі;
щити, призматрони, скроли, сітілайти, відеоборди – у Києві та Івано-Франківську.
Таким чином, реалізованій кампанії вдалося охопити велику кількість різної аудиторії. І в результаті отримати підвищення зацікавленості та зростання лояльності суспільства до професійної освіти.

«Країна дуже потребує фахівців робітничих професій, адже це той тил, який допомагає боротися зі злом та перемагати його», – зазначає Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

Працюємо для перемоги!

Зображення не існує
Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості