logo
Виробництво та монтаж рекламних стел та пілонів
Стели, пілони, арки

Для якісної реалізації рекламної кампанії інформаційного та іміджевого характеру, холдинг «Мегаполіс» пропонує скористатися такими унікальними носіями, як: стели, пілони та арки. Основна перевага цих конструкцій в їх оригінальності та неповторності зовнішнього вигляду.

Стели – носій значного обсягу інформації, яку на великій відстані повинен роздивитись кожен потенційний клієнт. Найбільш часто їх встановлюють уздовж траси, біля АЗС, великих ТРЦ. Висота може досягати десятків метрів. На відміну від стели, пілон менше розміром. Конструкція має рекламні поля для інформаційного матеріалу. Встановлюється в умовах міста, вздовж доріг. За рахунок розміщення над проїзною частиною, арки приносять великі охоплення для кожної рекламної кампанії, привертаючи увагу безлічі водіїв і пасажирів. Таку конструкцію добре видно з великої відстані, вона має відмінну запам’ятовуваність завдяки нестандартному формату та використанню світло динамічних можливостей.
Переконайтеся в якості реалізованої кампанії, замовивши виробництво стели, пілона, арки. Ці носії будуть вам відмінними помічниками в просуванні вашої компанії. Для уточнення деталей виробництва і для оформлення замовлення, зв’яжіться з нашими менеджерами.

  • максимальне привернення уваги потенційних і постійних споживачів за рахунок оригінальності дизайну;
  • підтримання іміджевого рівня і престижу будь-якого виду компанії або бренду;
  • інформування носієм споживача цілодобово і в будь-яку погоду.
Зображення не існує
Зображення не існує
Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості