logo
Медіабаїнг
Медіабаїнг

В процесі багаторічного періоду існування рекламний холдинг «Мегаполіс» на перше місце завжди ставив турботу про свого клієнта і постійно впроваджував в роботу компанії нові методи і розробки для найбільш вигідного співробітництва. Кожен діловий клієнт знає, що при постійній завантаженості свого робочого графіка, залишившись практично без вільного часу і не маючи потрібного досвіду в підборі площин для зовнішньої реклами, дуже складно створити рекламну кампанію, результат якої принесе максимум ефективності. Саме для того, щоб вирішити цю проблему, нашою компанією надається один з різновидів послуг по розміщенню зовнішньої реклами по всій Україні – медіабаїнг.

 
Медіабаїнг – покупка рекламних площ з подальшою їх продажею клієнту. Завдяки цій послузі ви не тільки отримуєте можливість зняти зі своїх плечей всі турботи по підбору і розміщенню матеріалу, але і не будете витрачати дорогоцінний час на переговори про здійснення угоди. Ми пропонуємо унікальну можливість вибору абсолютно по всій території України, що значно розширює ваші рекламні можливості. А завдяки співпраці з найбільшими рекламними агентствами і безпосередніми власниками рекламних площин по всій країні, запропонована нами вартість зовнішньої реклами вас приємно здивує і порадує.

Комплекс послуг медіабаїнгу

Для клієнтів холдингу «Мегаполіс» доступний такий комплекс послуг по медіабаїнгу:

  • підбір рекламних площин
  • складання адресних програм
  • видача рекламних сіток
  • моніторинг розміщення у конкурентів – фахівці нашого холдингу надають ефективний набір рекламних інструментів для просування ваших товарів і послуг

Протягом багатьох років ми є компанією повного циклу, яка повністю складає і координує весь план реалізації рекламної кампанії: від розробки дизайну макету до його розміщення в найбільш вигідних локаціях потрібного міста. Перш ніж приступити до частини з розміщення зовнішньої реклами, наші фахівці проводять ретельний аналіз конкурентоспроможності, визначають найбільш підходящий варіант розташування, оптимальної тривалості кампанії, допомагають визначити необхідний бюджет.

Замовлення медіабаїнгу по Україні

Величезний вибір площин, які ми маємо, дають можливість втілити безліч нестандартних та оригінальних рішень і якісно виділити будь-який продукт або послугу на тлі конкурентів. Клієнти можуть замовити баїнг в Україні на наступних рекламних носіях:
конструкції різного формату (6х3, 1.2х1.8, 3х2, 4х3 м тощо) по всій території України;
брандмауери, нестандарти;
рекламоносії в метрополітенах Харкова, Києва, Дніпра;
рекламоносії в супермаркетах, торгових центрах, фітнес-центрах.

Співпраця з холдингом «Мегаполіс» відкриває не лише нові можливості для вашого бізнесу, але і надає впевненість в ефективності всіх реалізованих ідей. Для консультації та вирішення всіх питань – зв’яжіться з фахівцями нашого холдингу.

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості