logo

Створюємо майбутнє разом
Про нас
Історія «Мегаполіс» — це понад 20 років успішної роботи, 750 співробітників, 60 тисяч власних рекламних носіїв на унікальних локаціях — метрополітен та наземний транспорт, аеропорти та залізниця та, звісно, найактивніші місця українських мегаполісів. Наші нестандартні проекти викликають захоплення громадськості, а використання трендових носіїв DOOH-реклами сприяє масовому охопленню аудиторії та закріпленню іміджевих позицій компанії-клієнта. У кейсі компанії – безліч реалізованих рішень для малого та великого бізнесу. Мегаполіс - це мегапростір для втілення та реалізації рекламних ідей!
Контроль всіх етапів рекламної кампаніїНаша команда – це 750 закоханих у свою справу спеціалістів. 19 років ми надаємо повний комплекс рекламних послуг від створення ідеї до реалізації повномасштабних рекламних кампаній.
 • people
  Більше 20 років досвідуІ команда професіоналів, яка здатна реалізувати будь-який рекламний проєкт.
 • Star
  Дизайн-студіяМакети зовнішньої реклами, дизайн поліграфії та упаковки будь-якої складності.
 • Design
  Договори з міськими структурамиУсі юридичні питання, пов’язані з розміщенням реклами, ми беремо на себе.
 • printer
  Власне виробництвоМи можемо розробити та провести всі види зовнішньої та інтер’єрної реклами.
Наші офісиДетальніше
megapolis.com.ua
Креативне агенство
З моменту заснування рекламного холдингу ми вирішуємо будь-які бізнес-завдання наших клієнтів – створюємо візуальні образи в усіх областях дизайну. Придумуємо логотипи і фірмові стилі, які є головною складовою будь-яких бізнес-проєктів. Розробляємо макети зовнішньої реклами, дизайн поліграфії та упаковки. Також у нас є позитивний досвід в розробці відеореклами та дизайну сайтів.
Зображення не існує
Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості