logo

«МЕГАПОЛІС» представляє новий мегаформатний led-екран! Єдиний в Україні цільний медіафасад із вигином
«МЕГАПОЛІС» представляє новий мегаформатний led-екран! Єдиний в Україні цільний медіафасад із вигином
Зображення не існує

В кінці серпня цього року в самому серці ділового та розважального Києва, на перетині вул. Шота Руставелі та Рогнединської був встановлений унікальний LED екран. Це справжнісінький МЕГА формат розміром 23*8 м. Та ще й кутовий, з цільним екраном на вигині! Цей унікальний медіафасад вже отримав популярність серед наших клієнтів. Він яскравий, добре проглядається з близької і далекої відстані. Час показу відео – з 7:00 ранку до 22:00 дозволяє охопити значну частину жителів і гостей столиці, серед яких: пішоходи, водії, пасажири громадського транспорту. Є ряд переваг, які дозволяють ствердно говорити наскільки хороший цей носій:

  • має відмінне місце розташування, яке при обліку потоку транспорту і пішоходів приносить для реалізованої рекламної кампанії 29 000 контактів по зоні огляду на добу;
  • гнучкий формат розміщення інформаційного матеріалу. Ми маємо можливість транслювати різні сюжети з чергуванням і оперативно змінювати сюжети протягом рекламної кампанії;
  • відеореклама залучає набагато більше уваги людей, ніж звичайний статичний носій, яких досить багато повсюди на сьогоднішній день.
Зображення не існує

Реклама на LED екрані – стоїть у ряді найякісніших інструментів просування, який завжди має попит. Погодьтеся, що кожен з вас зверне увагу на яскравий вражаючий сюжет, що буде показувати такий величезний екран. Головна мета роботи — встановити зоровий контакт. А креативність і унікальність рекламного сюжету обов’язково викличе бажання подивитися її повністю. Якщо ви в пробці сидите за кермом або перебуваєте в громадському транспорті, то відео на LED екрані стане кращим засобом, який відверне увагу і допоможе урізноманітнити ваше перебування в дорозі.

За статистикою 90% всіх людей звертають увагу на відео фасади, з яких 60% завжди переглядають ролик до кінця. Нехай ваша реалізована реклама на LED екрані теж потрапить в ті потаємні 60%, що принесуть вашому бізнесу нових постійних клієнтів. Зі свого боку наша компанія гарантує вам повну підтримку в реалізації всіх процесів вашого рекламного заходу, своєчасне і якісне виконання роботи та кращі ціни на рекламу в Києві. Чекаємо Вас!

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості