logo

Зображення не існує
Розміщення реклами на київських медіафасадах

Розпочинаємо рік із крутих новин! У режимі non-stop ми продовжуємо створювати нові рекламні можливості для наших клієнтів. Так, віднедавна, ми розмістили сучасні digital-носії зовнішньої реклами, LED-екрани, ще у двох топових київських локаціях. Розмір носіїв, якість відтворення зображення, місце розташування — усе сприяє ефективності реалізації рекламної кампанії.

Зображення не існує
Медіафасад на вулиці В. Васильківській, 5 (БЦ Arena City)

Носії представлені на будівлі БЦ Arena City у вигляді двох масштабних вертикальних LED-екранів загальною площею 120 кв.м. Завдяки вдалому розміщенню, БЦ Arena City завжди в центрі уваги, як жителів, так і гостей столиці. Відомі всім ТРЦ Mandarin Plaza, ТРЦ Метроград і ЦУМ, які знаходяться поруч, забезпечують значне охоплення аудиторії. А постійний транспортний потік і розміщені неподалік станції метрополітену гарантують високу частоту рекламних контактів із боку учасників дорожньо-транспортного руху.

Характеристика носія:
✔ Розмір кожного екрану: 4,8х12,48 м
✔ Площа кожного екрану: 60 кв.м
✔ OTS: 55 тис/добу

Зображення не існує
Медіафасад на вулиці С. Петлюри, 27 (поруч із Південним вокзалом)

Носій знаходиться в історичній частині міста. Завдяки розміщенню на перетині двох вулиць, рекламний меседж, який транслює LED-екран, доступний для перегляду з обох сторін транспортного руху. Високих результатів ефективності реклами вдається отримати завдяки значному потоку транспортних засобів і поруч розташованого Південного вокзалу.

Характеристика носія:
✔ Розмір екрану: 6,0х16,0
✔ Площа екрану: 96 кв.м
✔ OTS: 51 тис/добу
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Рекламні digital-носії впевнено прогресують: покращення якості зображення, демонстрація 3D-роликів, можливість зміни сюжетів залежно від погодних умов і часу доби. Ми пропонуємо нашим клієнтам для розміщення реклами саме такі сучасні носії. Вони не лише забезпечать якісне виконання поставлених перед ними завдань, але і зміцнять іміджеві позиції компанії на ринку.

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості