logo

Реклама на «БЛОКБАСТЕРІ» тепер у LED форматі
Реклама на «БЛОКБАСТЕРІ» тепер у LED форматі
Зображення не існує

Стрімкий прогрес діджитал-реклами тримає всіх рекламодавців і маркетологів в тонусі. Головне - бути в тренді і не пропустити нових рекламних можливостей, які дозволяють зібрати більше «живої» активної аудиторії. Холдинг «Мегаполіс» стежить за світовими тенденціями реклами і відкриває своїм клієнтам нові можливості!

У грудні ми запустили ще один грандіозний проект - мегаформатний екран по проспекту Степана Бандери на ТРЦ «Blockbuster Mall» в Києві. Його колосальний розмір прекрасно вписався в фасад будівлі. Подивіться відео, якими мініатюрними здаються автомобілі на парковці під ним! Масштаб і якість відображення дають можливість рекламодавцеві ефектно презентувати свій продукт. У водіїв і пасажирів буде достатньо часу, щоб побачити рекламний блок - на цій ділянці проспекту часто бувають пробки.

Зображення не існує

Навряд чи 100 років тому, коли почали з'являтися перші кольорові телевізори, хтось міг уявити, що величезні кольорові екрани будуть «дивитися» на нас з висоти прямо посеред вулиці. Але сьогодні це реально, і все завдяки LED екрану. Таким технологіям не страшні погодні умови, день це чи ніч, зображення завжди насичене і помітне при будь-якому освітленні. Реклама на медіафасаді даного формату виглядає статусно і актуально - крім інформування про продукт, це вклад в імідж вашого бренду і впізнаваність.

Додайте свій матеріал на нашому новому LED фасаді - нехай цифрові технології ООН-реклами реклами працюють на ваш бізнес. Ми допоможемо йти в ногу з часом!

Технічні характеристики LED екрану:

  • Площа: 275 кв.м
  • Розмір: 22,08х12,48 м
  • Час робото: 07:00-22:00
  • ОTS: 77 тис/доба
Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості