logo

Зображення не існує
3D-реклама на кутовому LED-екрані

«Невже йому там не страшно? Хіба ж так можна?», — запитує малюк маму, побачивши на краю даху ведмедика, який звісив донизу лапки й весело помахує ними, привертаючи увагу всіх перехожих. Так, цьому ведмедику можна все. Адже цей ведмедик не звичайний, а віртуальний рекламний персонаж. І створений він для першої канадської двомовної школи та садочка Maple Bear Kyiv, яка є частиною світової мережі Maple Bear Global Schools та налічує понад 560 шкіл у всьому світі.

Коли постало питання про створення креативного сюжету, наша команда без вагань взялася за реалізацію відеореклами з 3D-ефектом. У якості результату не було жодних сумнівів. Адже поряд зі стрімким зростанням можливостей сучасних технологій, 3D-реклама — це те, що на піку популярності в усій Європі та гарантовано привертає увагу аудиторії.

Зображення не існує

Для трансляції ролика був обраний LED-екран по вулиці Шота Руставелі, 16а. Використання цього медіафасаду стало ідеальним рішенням, адже дало змогу врахувати всі побажання клієнта та гарантувало високий рівень результативності:

  • масштабний розмір екрану (23*8 м) та кутова форма дозволяють бачити рекламу на LED-екрані з обох сторін на значній відстані;
  • завдяки технічним характеристикам екрану 3D-сюжети чіткі, насичені та яскраві;
  • розміщення відеофасаду практично в центрі столиці забезпечує масове охоплення аудиторії високого та вище середнього рівня заробітку.

Лише погляньте на цього милого ведмедика з канадським кленовим листочком. Як пройти повз такого 3D-красеня й не помилуватися ним? Диво новітніх технологій, яке не лише викликає захоплення, але й допомагає бізнесу в просуванні та отриманні нових клієнтів.

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості