logo

Відеомонітори у вагонах харківського метрополітену
Відеомонітори у вагонах харківського метрополітену

Радісна новина для харків'ян! Діджиталізація метрополітену у розпалі!

Так, протягом 2021-2022 рр. у 250 вагонах планується встановити та запустити інформаційні відеомонітори, загальною кількістю 1000 од. Така відеоінформаційна система вже схвалила себе в метрополітені Києва, відтепер і харків'яни й гості міста мають можливість оцінити її переваги.

Перше тестове розміщення в одному з потягів Салтівського депо вже пройшло позитивну перевірку найголовнішими оцінювачами - своїми пасажирами. І звісно, адже соціальні функції, які виконує дана система, є важливими та зручними для всіх користувачів метрополітеном. У вигляді відеоматеріалу на моніторах представлена інформація про:

  • поточну та наступну станції;
  • транспортні вузли, які є поруч з метрополітеном;
  • час, необхідний для того, щоб дістатися певної станції на лінії.

Раніше для людей з обмеженими можливостями, зокрема, вадами слуху, вся перелічена вище інформація була недоступна, оскільки транслювалась у вигляді аудіо сповіщень. Відтепер, завдяки встановленим моніторам у вагонах, орієнтуватись стане набагато легше. До того ж пасажири забудуть, що таке нудна поїздка, бо в дорозі їх супроводжуватимуть:

  • яскраві відеоматеріали про природу й довкілля;
  • масштабні аеро-відео зйомки визначних місць, які знаходяться поруч зі станціями;
  • геолокаційні прив'язки, що допоможуть зорієнтуватись на місцевості.

Цікавим та корисним для аудиторії харківського метрополітену стане блок рекламних сюжетів компаній та брендів. У ненав'язливій формі рекламодавці можуть представити свої послуги чи товари, відповідно отримати значні охоплення й потенційних споживачів. Після повного запуску Салтівського депо, роботи продовжаться і на решті ліній, Холодногірсько-Заводській і Олексіївській. Трохи терпіння... і відеомонітори будуть доступні для користування всім.

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості