logo

Харків живе! Реклама в метро Харків знову доступна для замовлення
Харків живе! Реклама в метро Харків знову доступна для замовлення

Від початку війни проти України, мільйони очей спостерігають за мужніми харків'янами, які, своєю щирою вірою в Україну, надихають усіх на рух вперед і боротьбу за незалежність рідної землі. Місто-герой Харків – наша гордість. Бо ж як можна не захоплюватися людьми, які, незважаючи на такі складні події навколо, роблять все можливе для відновлення життя в місті.

Ось і Харківський метрополітен жодного дня не зупинив свою роботу та став для багатьох містян, ніби другою домівкою. У разі відсутності руху потягів, станції завжди відчинені, щоб тисячі людей змогли знайти тут свій прихисток і порятунок. Відтак метрополітен Харкова став одним із найвідвідуваніших у місті, а в період новорічних святкувань його обрали для встановлення красуні-ялинки та яскравих прикрас.

Вже на сьогодні у Харкові відновили свою роботу близько 80% супермаркетів, 68% ринків, 67% аптек. Відкриваються нові продовольчі та побутові магазини, магазини будівельних товарів. Місто живе! Потреба в якісній комунікації працюючого бізнесу зі своїми споживачами залишається, як ніколи, актуальною. Врахувавши кількість відвідувачів та час їх можливого перебування в метро, наші аналітики рекомендують Харківський метрополітен для встановлення ефективної взаємодії з аудиторією. З доступними носіями вас можуть детально проінформувати наші менеджери.

Розміщення реклами в метро Харкова – це один з кращих способів для бізнесу познайомитися зі споживачами, можливість продуктивно розповісти про свої продукти чи послуги широкій аудиторії. Ефективна реклама в харківському метро дозволяє встановити контакт точково на конкретній станції чи охопити масово, розмістивши рекламу на різних станціях.

Хтось хоче нас зламати, а ми ж навпаки – відроджуємось та стаємо міцнішими. А все завдяки незламній силі духу українського народу. І якби складно всім не було, та хіба можна зламати тих, кого рухає вперед спільна потужна хвиля, яка складається з єдності, віри в свою країну та бажання перемоги. Такі ми є! Сміливі, вільні й незалежні люди української землі!

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості