logo

Реклами багато не буває. Банер на ТРЦ «БЛОКБАСТЕР» для АЛЛО
Реклами багато не буває. Банер на ТРЦ «БЛОКБАСТЕР» для АЛЛО
Зображення не існує

Буквально на днях холдинг «Мегаполіс» реалізував великий рекламний проєкт по виробництву рекламного носія та його розміщення для відомої торгової мережі «АЛЛО». І великий – сказано дуже навіть в точку.

На фасаді ТРЦ «Блокбастер» в Києві розмістився банер розміром 54,1×17,7 м. Тільки уявіть цей масштабний рекламний сюжет загальною площею 957 кв.м. Стильний дизайн макета, насиченість кольорової гами, великий формат зображення – це картинка, яку просто неможливо не помітити і не звернути на неї увагу.

Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує

ожному, хто побачить банер такого розміру, стане відразу зрозуміло, наскільки широкий асортимент товарів у даній торговельній мережі. «Тицяй що хочеш» – говорить рекламна кампанія «АЛЛО». І правда, такого розмаїття продукції треба ще пошукати. Тут ви знайдете останні новинки, все найнеобхідніше з техніки для дому, офісу або відпочинку. Не потрібно бігати по магазинах у пошуках. Просто переходите на сайт allo.ua - і вибираєте все, що вам потрібно!

Беручи до уваги цінності компанії-клієнта і його побажання, реалізований рекламний проект отримав ряд важливих переваг:

  • реклама на банері носить інформаційний характер і знайомить з компанією нових споживачів;
  • брендований фасад будівлі говорить про високий статус серед компаній-конкурентів;
  • великі охоплення завдяки відмінному місцю розміщення;
  • якість матеріалу (банерна сітка), який використаний для виготовлення банера гарантує збереження його зовнішнього вигляду на весь час реалізації кампанії (2,5 місяця).

Не витрачайте свій час на роздуми про те, як створити якісний та ефективний рекламний захід – довірте свої ідеї фахівцям холдингу «Мегаполіс»!

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості