logo

Журнали рекламного холдингу «МЕГАПОЛІС» повернулися!
Журнали рекламного холдингу «МЕГАПОЛІС» повернулися!

Чудова новина! Якісний lifestyle-глянець рк знову в аеропортах і найкращих місцях поширення найбільших міст України!

Після півріччя вимушеного ув’язнення ми всі зі ще більшою пристрастю бажаємо відчуття польоту, прибуття в нову країну – і навіть умовності на check-in вже не дратують. Аеропорт викликає радісне передчуття такої довгоочікуваної свободи! Немає нічого кращого, ніж повертатися до своїх приємних звичок: пити каву перед вильотом, гортаючи красиві сторінки глянцевого журналу.

Як і раніше, кожне видання дарує порцію натхнення – інтерв’ю зі світовими знаменитостями зі сфер дизайну, музики, науки і бізнесу. І, звичайно, барвисті travel-огляди та статті про новітні ідеї в світі моди, краси та автоіндустрії.


Журнали Airport Харків і Одеса, Megapolis Дніпро, Air Magazine Lviv, крім традиційних місць поширення, знайшли нових партнерів, щоб ще більше людей могли отримати і прочитати свіжий номер. Журнал The Air by KBP залишився офіційним іміджевим виданням найбільшого аеропорту України.


Незважаючи на все, що відбулося за останні місяці, ми чудово знаємо, що будь-яка криза проходить. Вона дає шанс вирости, стати сильнішим і вийти на новий рівень. Ми дуже раді, що скористалися своїм шансом, і дякуємо всім партнерам і колегам. Чекаємо нових спільних перемог і досягнень!

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості