logo

Медіафасади – трендові технології втіленого майбутнього
Зображення не існує
Медіафасади – трендові технології втіленого майбутнього

Тренди діджиталізації в дії. Для якісного просування, активного розвитку вашого бізнесу і підтримки сучасних рекламних методів холдинг «Мегаполіс» представив унікальне архітектурне рішення. Два нових медіафасаду прикрасили будівлі вулиць Харкова! Медіафасади являють собою світлодіодні динамічні відеоекрани, будучи частиною архітектурного дизайну будівлі. В умовах можливостей сучасного рекламного світу нашої країни дані носії – це найбільш актуальний спосіб залучити й зосередити увагу безлічі людей на інформаційному матеріалі. Кожен із двох відеоекранів встановлений на фасадах будівель, що знаходяться в центрі міста на найжвавіших вулицях:

  • медіафасад на перетині Сумської та Ярослава Мудрого. Цей LED розташований над магазином «BOOKS», його площа 50,6 кв.м. (10,56*4,8). Охоплення по даному місцю розташування становить 55 тис.чол/добу;
  • медіафасад на ТРЦ «Palladium» (Палладіум) на Павлівській площі. Площа даного відеоекрану - 41,472 кв.м. (8,64*4,8). Охоплення по даному місцю розташування становить 41 тис.чол/добу
Зображення не існує

Використання реклами на медіафасадах є відмінним маркетинговим рішенням в області зовнішньої реклами. Воно дає можливість познайомити в цікавому форматі з вашим бізнесом величезну кількість людей, отримавши тим самим великі охоплення аудиторії потенційних споживачів. І все це завдяки:

  • великим розмірам екранів;
  • яскравій картинці динамічного сюжету;
  • розміщенню в місцях із великими потоками транспорту і пішоходів;
  • роботі обох носіїв з 06:00 до 23:59 (охоплює всі найбільш активні періоди руху);
  • частоті показу рекламного сюжету (10 сек/хв).

Для того, щоб стати на крок ближче до популярності і вигідно представити компанію або бренд суспільству – скористайтеся нестандартною послугою розміщення реклами на медіафасадах від холдингу «Мегаполіс».. Ваша реклама гідна виглядати престижно і стильно на кращих екранах Харкова!

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості