logo

Приїзд британського громадського діяча Майкла Елстона в Україну
Приїзд британського громадського діяча Майкла Елстона в Україну

Дещо раніше, у наших червневих новинах, ми розповідали вам про британця Майкла Елстона, який, щиро хвилюючись за долю України та кожного її жителя, висловив слова підтримки на кращих LED-екранах столиці. Майкл Елстон – громадський діяч і незалежний кандидат у мери Великого Манчестера. Це звичайна людина, яка на відстані тисяч кілометрів не може залишатися осторонь та всіляко намагається підтримати українців.

Саме тому, не зупиняючись на зверненні у Києві, вже згодом Майкл адресував свої найкращі побажання миру й південній частині нашої країни. Для його щирого звернення ми обрали один із найбільших кутових фасадів будівлі в Одесі, щоб силу моральної підтримки змогли відчути якомога більше людей.

Усі ці зворушливі звернення отримали позитивні відгуки багатьох українців. Тож Майкл Елстон, без жодних вагань, вирішив особисто завітати до України.

Зображення не існує
“Дякую всім, хто надсилав мені повідомлення та електронні листи. Я відчував, що це мій обов’язок зробити щось. І якщо мої добрі побажання хоч якось допомагають, то я дуже цьому радий. І не хотів би зупинятися на цьому. Тисячі невинних людей були вбиті, тож я б дуже хотів, аби війна закінчилась”.
Зображення не існує

Наша команда з радістю зустріла ініціативу Майкла приїхати в Україну. Адже усі ми розуміємо: лише по-справжньому хоробра людина наважиться завітати до країни в період військових подій. Для того, щоб розповісти всім українцям про сміливість британського народу та ще раз привернути увагу до їхньої допомоги Україні сьогодні, ми організували зустріч та сприяли висвітленню приїзду Майкла Елстона в ЗМІ. Відтак, у новинах телеканалів “Прямий” та “5 Канал” транслювалися відеосюжети, а на сайтах і в соцмережах з’явилися дописи на цю тему, в яких Майкл зміг висловити свою позицію та вкотре побажати миру всій Україні.

Зображення не існує

Окрім перебування у Києві, Майкл Елстон відвідав Бучу, щоб зустрітися з міським головою Анатолієм Федоруком. У ході розмови британський громадський діяч ще раз наголосив, що об’єднаний демократичний світ зобов’язаний допомогти відновити Україну, щоб полишити усі сліди руйнації в минулому. Також країни Заходу повинні виступати єдиним фронтом, аби зупинити цю жахливу війну.

Міський голова Анатолій Федорук висловив щиру подяку Майклу Елстону за теплі слова підтримки, співчуття та привернення уваги світової громадськості до ситуації в Україні. “Ми дуже вдячні народу Британії за підтримку, яку відчуваємо у боротьбі із рашистами”, – запевнив він.

Зображення не існує

Приїзд в Україну надзвичайно вразив британського діяча. Він не лише на свої очі побачив жахливі наслідки вторгнення російської армії, а й відчув усю силу та незламність українського народу.

“Сила в незалежності”, – переконаний Майкл Елстон. І саме ці слова й стали новим гаслом на креативах, які британець присвятив українцям до Дня Незалежності України. На масштабному фасаді по вулиці Набережно-Хрещатицька, на моніторах у вагонах метро та на головних LED-екранах Києва вже в серпні кияни та відвідувачі столиці можуть побачити новий меседж від Майкла Елстона.

На знак своєї вдячності та прихильності, українці, під час зустрічі на Майдані Незалежності, подарували небайдужому британцю символ української ідентичності – вишиванку. А уся наша команда ще раз висловлює слова безмежної подяки за підтримку!

“Більше ніяких війн!” З вірою в перемогу!

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості