logo

Підписання угоди про Спільний авіаційний простір
Підписання угоди про Спільний авіаційний простір

У рамках 23-го Саміту в Києві, 12 жовтня, Україна та Європейський Союз підписали угоду про Спільний авіаційний простір. Нарешті, й українське небо стало «відкритим» для нових можливостей. Підписаним документом передбачено:

  • взаємне відкриття ринків авіаперевезень (пасажирських, вантажних і поштових) України та ЄС, що має збільшити товарообіг, туристичні потоки та обсяги інвестицій;
  • перехід України на європейські стандарти цивільної авіації у сфері захисту прав пасажирів, управління повітряним рухом, захисту навколишнього середовища та авіаційної безпеки.

Упродовж усього періоду незалежності нашої країни ми спостерігаємо за впевненим розвитком українського авіаційного простору. Пандемія внесла свої жорсткі корективи, проте не обірвала шлях цілеспрямованого росту. Співпрацюючи з аеропортами, наша команда щодня стає свідком відповідальної роботи всіх авіапрацівників, які прагнуть покращити якість перевезень та стежать за належною роботою аеропортів. Про позитивний вплив цієї діяльності свідчить активний пасажиропотік. «Авіаційний безвіз» дозволить пришвидшити всі процеси для росту пасажиропотоку, створить нові переваги для пасажирів, відкриє широкі перспективи для аеропортів і перевізників. Президент України Володимир Зеленський:

«Через вісім років, нарешті, підписано Угоду про Спільний авіаційний простір. Я вітаю Україну, вітаю президентів і всіх членів Європейського Союзу. Це — високі стандарти безпеки польотів, нові можливості для громадян і бізнесу, більша кількість рейсів та ширша географія подорожей».
Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості