logo

Зображення не існує
Новий медіафасад на Хрещатику

Наш новий LED-екран настільки крутий, що не розповісти про нього було б просто неприпустимо. Для рекламодавця це успішне рішення для підвищення популярності бренду, можливість закріпити іміджеві позиції на ринку та познайомити з рекламним продуктом широке коло аудиторії.

Медіафасад ми розмістили прямо в центрі Києва , на вулиці Хрещатик зі сторони Європейської площі. Загальна площа відеоносія становить 92,16 кв.м. Такий масштабний розмір створює сприятливі умови для перегляду, як пішоходами, що проходять поруч, так і водіями транспортних засобів, які можуть зупинитися на світлофорах і в разі заторів. Окрім звичних прогулянок людей містом і розміщених неподалік станцій метрополітену, постійний рух аудиторії забезпечують безліч розважальних закладів, бізнес-центри («Hillfort Business Mansion», «Хрещатик», «Майдан Плаза»), кращі готелі Києва: «Дніпро» та «Хрещатик».

Хрещатик — столична локація, яка відома всім киянам і гостям міста. Недарма, якщо ми говоримо про розміщення реклами тут, то маємо на увазі продуктивне просування з високою результативністю. Відтак кожен наш клієнт, відеоматеріал якого транслюватиме цей носій, може бути впевнений в ефективності реалізованої рекламної кампанії тут.

Зображення не існує
Характеристики носія:
  • Адреса: вул. Хрещатик 7/11
  • Розмір: 6,4*14,4 м
  • Площа: 92,16 кв.м
  • OTS: 59 тис./добу
Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості