logo

Святкова рекламна кампанія ТРЦ NIKOLSKY у Харкові
Святкова рекламна кампанія ТРЦ NIKOLSKY у Харкові

Нещодавно в харківському метрополітені відвідувачі помітили незвичний потяг. Справжній новорічний експрес вирушив у подорож підземкою. І з’явився він не просто так. У такий атмосферний спосіб наш клієнт ТРЦ NIKOLSKY вирішив подарувати харків’янам і гостям міста частинку різдвяного настрою та позитиву. За допомогою зовнішнього брендування потягу, ми реалізували ідею клієнта й водночас долучилися до налаштування святкової атмосфери.

Окрім брендування кампанія включала також:

  • інші види розміщення реклами в метро. На різних станціях метрополітену сюжети були представлені: на колійних стінах, на ескалаторних склепіннях, на беклайті;
  • розміщення на носіях зовнішньої реклами в Харкові.
Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує

Вчасно нагадати про свято й надихнути на позитив, а ще розповісти про місце, де можна придбати подарунки на будь-який смак і цікаво провести час. З такою місію NIKOLSKY Express 2022 відправився в подорож харківським метрополітеном. Не кожний день пасажирам щастить проїхатись у реальному новорічному експресі та прийняти вітання від самого Святого Миколая. Яскравий і по-справжньому святковий потяг активно привертає до себе увагу, а реклама з відповідним тематичним сюжетом на інших носіях збільшує кількість охоплень і додає ефективності кампанії.

Щоб створити свято, не обов’язково бути чарівником. Креативна реклама дає змогу втілити незвичні ідеї з залученням різних видів транспорту та в будь-яких локаціях. Реалізований проєкт запам’ятається, а отже ваш бренд отримає популярність і підвищить впізнаваність.

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості