logo

Новий медіафасад на бізнес-центрі «Макулан»
Новий медіафасад на бізнес-центрі «Макулан»
Зображення не існує

Нова краса в стилі діджитал створена рекламним холдингом «Мегаполіс» у самому серці Києва. Тепер, пересуваючись Печерським районом з боку Великої Васильківської, на розі будівлі 9/2, ви можете спостерігати новий відеоносій, формат якого все більше зацікавлює рекламодавців. Динамічний сюжет, яскраве і якісне зображення без смуг і пікселів — реклама на LED екрані збирає більшу кількість переглядів. Звичайно, цьому також сприяють:

 

  • великий розмір 5,12*13,44 м з площею майже 69 кв.м;
  • вдале місце розміщення. Завдяки постійному потоку транспортних засобів, охоплення по рекламі на медіафасадах досягають 50 тис/добу;
  • безперервна робота носія з 7:00 до 22:00. Період трансляції охоплює години заторів на дорогах, під час яких збільшуються перегляди вашої реклами;
  • частота виходу рекламного сюжету. 10-секундний ролик з інформаційним матеріалом виходить в 3-хвилинному блоці один раз.

Сьогоднішній мегаполіс приваблює різнобарвними вогнями вивісок, вітрин. Безліч компаній і брендів змагаються за увагу споживача. Спробуйте зовсім просте рішення від нашого холдингу, яке спрацьовує «на відмінно» — розмістіть рекламу на LED екрані по Великій Васильківській. Побачите самі, як реалізований проєкт допоможе зміцнити іміджеві позиції і ефектно виділить вашу пропозицію на тлі конкурентів.

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості