logo

Велика історія одного банера
Велика історія одного банера
Зображення не існує

Зовсім нещодавно наш партнер «Ед Стретеджі» обрав для свого клієнта «Suzuki» місце в Києві з найкращим охопленням аудиторії - локацію під мегаформатну рекламу на Південому мосту.

Розміщена реклама на банері в даній локації дуже навіть до речі. Адже, здавалося б - ось чим розважити водіїв, які на дорозі потрапляють в пробку у досить одноманітній промзоні? Звичайно, захоплюючою картинкою. І рекламний сюжет про ультра компактну і унікальну модель кроссовера «Suzuki Ignis» 2020 року випуску припадає до смаку, як знавцям автомобільних трендів, так і початківцям любителям або звичайним пасажирам, які мріють про свою машину.

Розміщена реклама «Suzuki Ignis» отримала підвищену увагу цільової аудиторії за рахунок декількох факторів:

 

  • добове охоплення рекламної кампанії становить понад 170 тис.чол;
  • розташовану на будівлі рекламу на банері, розміром 42*12 м і площею 504 кв.м, видно з обох сторін автомобільного руху;
  • підсвічування такої мегаформатної реклами спрацьовує, як відмінна «пастка» з ціллю спіймати погляд водія і пасажира в темний час доби;
  • інформаційний матеріал отримує значно більшу кількість переглядів. Його добре видно з відстані в 250 м, кут огляду становить 90 градусів.
Зображення не існує

Зовнішня реклама такого гігантського розміру, розміщена у відмінній локації з хорошим охопленням і яскравою барвистою картинкою, завжди актуальна для будь-якого рекламодавця. Адже пересуваючись по місту, ви можете запросто пропустити цікаву інформацію на банері стандартних параметрів. Велика ймовірність, що він «загубиться» серед величезної кількості собі подібних носіїв. А реклама такого мегаформату, представлена на площині у вигляді кубика, виглядає дуже оригінально з різних кутів огляду і приваблює безліч зацікавлених споживачів.

Дана локація вже використовувалася раніше для рекламних проєктів та інших автобрендів. Ми зі впевненістю стверджуємо, що вона чудово працює і для іншого виду бізнесу, адже аудиторія, яка переглядає рекламу тут досить різноманітна. Тільки замовивши зовнішню рекламу в Києві на такому масштабному носієві - ви повноцінно переконаєтесь в її ефективності. Чекаємо Вас!

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості