logo

MVG Group стає частиною «Мегаполісу» і оновлює виробництво

Найбільший український виробник нестандартних рекламних конструкцій MVG Group увійшов до складу рекламного холдингу «Мегаполіс».  MVG Group — багатопрофільна виробнича компанія, що має три магістральних напрямки діяльності: 

  • зовнішня реклама (екстендери для білбордів, інсталяції всередині сітілайтів);
  • виставкове й торговельне обладнання та декорації;
  • об’ємні конструкції.

Завдяки вертикальній інтеграції «Мегаполіс» зміцнює конкурентні переваги на ринку зовнішньої та транзитної реклами й загалом розширює спектр виробничих послуг у сферах реклами й BTL. MVG Group своєю чергою отримує можливість розширити й оновити виробничі потужності для задоволення попиту, що починає відновлюватись. 

В липні MVG Group перенесла виробництво на новий, більший і зручніший з логістичної точки зору майданчик. Добігає кінця заміна виробничого обладнання на сучасніше. Часткова роботизація технічних процесів дозволить скоротити терміни виготовлення замовлень, зменшити кількість відходів виробництва, ощадніше використовувати ресурси.

 

Зображення не існує

Оновлене виробництво сприятиме й виходу компанії на іноземні ринки. Наразі компанія налаштовується на обслуговування українських компаній, що вийшли або планують вийти на ринок Польщі. 

 Команда MVG Group в повному складі продовжує працювати у звичайному режимі. 

 Одна з найвідоміших робіт MVG Group в сегменті екстендерів для білбордів — кампанія «Епіцентру» з просування «Центру Меблів» та «Галерей Деко»: 

 

Зображення не існує
Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості