logo

Розміщення на LED-екранах у ТРЦ Польщі
Розміщення на LED-екранах у ТРЦ Польщі

Наша нова рекламна послуга обов'язково зацікавить компанії, що планують свій вихід на польський ринок. Це послуга з розміщення реклами на LED-екранах у ТРЦ Польщі. Сьогодні на території цієї сусідньої дружньої країни перебуває значна кількість наших земляків. Усі вони зі щирою надією вірять у перемогу України та чекають на мир, аби повернутися додому. Тим часом багато українських брендів працюють над встановленням та підтримкою комунікації з цими людьми. І саме для таких компаній стане у пригоді пропозиція від Мегаполіса.

Наразі, ми пропонуємо розміщення реклами на великих екранах всередині ТРЦ Blue City у Варшаві. "Blue City" - це шестиповерховий торгово-розважальний центр, дружнє місце для шопінгу, зустрічей та розваг для всієї сім’ї. Зовсім нещодавно тут відкрився український паспортний сервіс, а його послугами вже користується велика кількість тимчасово переміщених українців. Відтак розміщення реклами на відеоносіях у цьому ТРЦ буде вдалим рішенням для компаній з України, оскільки це дозволить їм охопити потрібну аудиторію.

Зображення не існує

У ТРЦ Blue City є два масштабних LED-екрани. Завдяки вдалому розташуванню цих конструкцій, сюжети, що на них транслюються, отримують велику кількість переглядів та підвищену частоту рекламного контакту. А реалізація рекламної кампанії в популярному ТРЦ Варшави сприяє зміцненню іміджевих позицій представленого українського бізнесу на європейському ринку.

Для наших клієнтів, у разі потреби, ми можемо підготувати також пропозиції по реалізації реклами й в інших ТРЦ на території Польщі.

Кожен новий день наближає нас до перемоги! Працюємо на економічному фронті!

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості