logo

Новий LED екран прикрасив фасад на Січових Стрільців
Новий LED екран прикрасив фасад на Січових Стрільців
Зображення не існує

Сучасні технології outdoor-реклами, крім естетичного задоволення, дають максимально ефективний результат. «Мегаполіс» експертно взяв ударний темп на діджиталізацію рекламних фасадів в Києві і набирає обертів.

Останні півроку ми щомісяця запускаємо нові медіафасади в центральній частині Києва. Один з них - якісний яскравий LED-екран по вулиці Січових Стрільців 37-41. Реклама на ньому представить компанію і продукти в найбільш трендовому форматі.

На перехресті перед LED-фасадом щодня проїжджають і затримуються на світлофорі тисячі машин. Для багатьох з них - це регулярний маршрут по буднях. Всі, хто помітить екран вперше, будуть вражені розміром та якістю картинки, а кожна нова зустріч з рекламним відеороликом підвищить впізнаваність.

Великі розміри екрану, його місце проживання, чіткість зображення, частота відтворення сюжету - всі ці деталі безпосередньо впливають на залученість значної кількості людей. Ми запустили цей мегаформат для ваших яскравих, оригінальних, динамічних роликів, щоб креатив і технології проклали дорогу до сердець аудиторії.

Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує

Хочете, щоб ваша реклама працювала з тими, хто не сидить перед телевізором і не гортає зараз інстаграм? LED екран на вул. Січових Стрільців створений для цього!

Технічні характеристики LED екрану:

  • Площа: 120 кв.м
  • Розмір: 4,8х15,36 м
  • Час работи: 07:00-22:00
  • ОTS: 36 тис/добу
Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості