logo

Колекціонуємо рекламу великих форматів
Колекціонуємо рекламу великих форматів
Зображення не існує

Велика реклама на мегабордах… Хтось її бачив, хтось про неї чув, а холдинг «Мегаполіс» має честь доторкнутися безпосередньо до її створення. Світ реклами наповнений найрізноманітнішими методами просування, багато з яких наші клієнти хочуть спробувати застосувати у своїй маркетинговій стратегії. І мегаборди, як одні з них, користуються відмінним попитом, адже виділяються серед подібних собі відмінним результатом.

Завдяки тому, що «Мегаполіс» - один з найбільших операторів зовнішньої реклами, наші носії розміщені в багатьох куточках столиці. По дорозі з аеропорту «Бориспіль», для клієнтів ми пропонуємо один з найкращих варіантів - це мегаборд розміром 22*12м. Саме тут, в жовтні 2020 р, розповів про себе один з наших постійних клієнтів - сайт для колекціонерів «Віоліті».

««Віоліті», хоча й інтернет-платформа, орієнтована на діджитал, вже отримала успішний досвід оффлайн-реклами від «Мегаполіс». У нову кампанію увійшли розміщення: на Led-фасадах; в метро Києва та Харкова; у транспорті; в «Борисполі» і в аеропортах Харкова, Львова, Одеси; в пасажирських поїздах; міській електричці і швидкісному трамваї. Обов'язковим пунктом стала повторна реклама на борді, і цьому є зрозуміле пояснення:

 

  • отримуємо можливість залучити аудиторію, яка в основному відноситься до преміум категорії;
  • ваша реклама працює без перерв: цілодобово, протягом усього тижня;
  • величезна площа носія, що відповідає 14-ти стандартним бордам, дозволяє розмістити практично всю необхідну інформацію;
  • своєю масштабністю носій масово залучає і затримує на собі увагу.
Зображення не існує

Щось збирати і колекціонувати було модним завжди. А сайт «Віоліті» пропонує величезний вибір абсолютно різних груп предметів. Для того, щоб максимально швидко звернути увагу споживача, наші дизайнери створили захоплюючу, але й поряд з тим просту картинку. Дивишся на сюжет - і відразу відчуваєш себе учасником відомого аукціону. Ну і адреса сайту для втілення в цю роль є.

По таким проєктам холдинг «Мегаполіс» пропонує відразу весь спектр послуг: дизайн макета, виробництво, розміщення. Це дуже зручно, адже ви повністю довіряєте все «в одні руки», а ми ведемо звіт за кожен пройдений етап.

Реклама в аеропорту — це завжди вигідно і перспективно для будь-якої компанії. Саме мегаборд з рекламою «Віоліті» в місяць отримує близько 600000 охоплень. Така статистична цифра по споживачах дуже приваблива для різного виду бізнесу. Ми експертно заявляємо, що це вигідно, а ви - спробуйте і переконайтесь!

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості