logo
Унікальний проєкт - рекламне графіті в Київському метрополітені
Унікальний проєкт - рекламне графіті в Київському метрополітені

У листопаді 2018 року спільно з нашими партнерами, Posterscope Ukraine – комунікаційним агентством зовнішньої реклами в Україні, був реалізований унікальний проєкт для клієнта Philips.
Новий революційний продукт One Blade був представлений в форматі графіті на стінах найдовшого міжстанційного переходу ( «Хрещатик/Майдан Незалежності») Київського метрополітену.
На стінах тунелю були презентовані основні можливості нової технології Оne Blade.
Варто відзначити, що Philips є соціально відповідальною компанією, і в даному розміщенні приділялася також увага питанню здоров’я, нагадуючи про важливість і способи профілактики серцево-судинних захворювань. Для отримання детальної інформації досить було перейти по QR-коду на відповідний ресурс.

На сьогоднішній день це найбільший комерційний мурал в метрополітені України, в процесі реалізації якого було чимало складнощів, серед яких розробка ескізу і вибір техніки виконання, дослідження поверхні майданчика, індивідуальний підбір відтінків до основних кольорів сюжету, реалізація QR-коду, стислі терміни з нанесення (180 кв.м вручну наносили 8 художників компанії Мурал Маркет).

Завдяки злагодженій командній роботі з професіоналами Posterscope Ukraine вдалося досягти найвищих результатів. Даний проєкт не залишився непоміченим і став перлиною нестандартних проєктів України останніх років.

Зображення не існує
Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості