logo

Світловий екстендер ЖК Yard
Зображення не існує
Світловий екстендер ЖК Yard

Мегаполіси дивують різноманіттям своєї архітектури. Яких тільки будівель тут не побачиш. Бувають дуже масштабні, а трапляються й зовсім мініатюрні. Наш Мегаполіс теж вміє дивувати. Ви б ніколи не здогадалися, де нам вдалось розмістити цілий будинок. Правда, якщо орієнтуватись на розміри, то це всього лише зменшене відтворення справжньої будівлі, та все ж — такого реалістичного макета будинку на борді, ми впевнені — ви ще не бачили.

Саме в такий спосіб, харківський забудовник Авантаж, за допомогою нашої команди, презентував свій новий преміум ЖК Yard. Для відтворення реального вигляду будівлі, ми спеціально виготовили екстендер, форма якого являє собою житловий комплекс. Особливо ефектного вигляду рекламна конструкція набуває під час настання сутінків. У вікнах з'являється світло та вмикаються ліхтарі поруч із будівлею. Все, ніби нагадує кожному учаснику дорожньо-транспортного руху про рідний дім. Завдяки цьому незвичному відтворенню нам вдалось створити дуже «теплий» та водночас ефективний маркетинговий прояв. Реалізували OOH-рекламу, яка зупиняє на собі погляди та запам'ятовується.

Варто зазначити, що це не перший нестандартний проєкт, реалізований командою Мегаполіс для Авантаж. Поряд зі статичною рекламою на бордах Харкова, відео на медіаекранах та стандартним розміщенням у МА «Харків», відвідувачі аеропорту мали можливість побачити експонування макета будинку з лаунж-зоною.

Деталі рекламної кампанії:

  • Адреса розміщення: м. Харків, вул. Клочківська, 117
  • Вид конструкції: світловий екстендер на стандартному щиті 6*3 м
Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості