logo

На даху «діамантового міста»
На даху «діамантового міста»

Вище до хмар, ближче до зірок... Ніяка висота не лякає співробітників нашого холдингу, а особливо, якщо передбачається робота над цікавим проєктом.
Зовсім нещодавно для незвичайного «Діамантового міста» в Харкові компанія «Мегаполіс» реалізувала кілька рекламно-виробничих послуг:

  • проєктування, виготовлення, установку двох дахових конструкцій і логотипу на вході в бізнес-центр;
  • виготовлення та монтаж архітектурного підсвічування у вигляді анімації на фасаді будівлі.

«Diamond City» — абсолютно нова 13-поверхова будівля в центрі Харкова, поруч зі ст.м. "Ботанічний сад". Являє собою кращий ІТ-парк — спеціалізований комплекс для роботи справжніх «діамантів» IT-галузі.

Зображення не існує

Для того, щоб повноцінно реалізувати завдання проєкту і отримати відмінний результат кампанії, реклама на даху повинна була поєднати виконання таких важливих функцій:

  • стати ідеальним дизайнерським доповненням до фасаду об'єкта офісної нерухомості класу А в Харкові;
  • виступити в ролі важливого елемента маркетингового просування.

Команда відділу виробництва попрацювала на славу, робота виконана на відмінно. Дахові установки, розміром 20*3,6 м, дають уявлення про місце розміщенні будівлі, до якої потрібно дістатися і відстань до нього. При створенні ми використовували білі об'ємні букви без зайвих відволікаючих колірних елементів. Така лаконічність дозволяє легко прочитати назву, незалежно від того, на якій відстані від об'єкта ви перебуваєте.

Для підсвічування будівлі використано 1100 м RGB DMX LED-світильників. У темну пору доби світлодинамічний фасад яскраво виділяється на тлі навколишніх будівель. Ілюмінація абсолютно нестандартно прикрашає бізнес-центр і повністю відповідає його архітектурному стилю і преміальному іміджу. Виробниче обладнання холдингу «Мегаполіс» дозволяє виводити на фасад будівлі анімацію будь-якої складності. Створювати красу зовсім нескладно, якщо довірити цю справу в руки справжніх майстрів.

Отримавши таке замовлення на виробництво реклами від наших клієнтів, в першу чергу ми враховуємо ряд певних факторів, серед яких: місце розташування торгового центру на карті; що знаходиться поблизу будівлі; наскільки буде зручним і доступним перегляд розміщеної реклами на фасаді з різних геоточок; ну і, звичайно, побажання клієнта, — і лише потім беремося за реалізацію проєкту.

Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує

Наші конструкції, розроблені за сучасними технологіями, готові зустріти будь-які погодні сюрпризи. При цьому, їх зовнішній вигляд цілком відповідає останнім дизайнерським трендам в сфері зовнішньої реклами. Ми сміливо стверджуємо, що вміємо підвищувати! .. І не лише висоту будівлі, а й іміджевий рівень вашої компанії. Добре з «Мегаполіс», приєднуйтесь!

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості