logo
Міські історії в Бориспільському аеропорту
Зображення не існує
Міські історії в Бориспільському аеропорту

Навіть самий непримітний куточок міста має свою історію, яку місцеві жителі передають кожен по-своєму. Всі ці історії, як величезний пазл, складаються в одну велику сагу про наш чудовий та стародавній Київ Ми теж розповімо вам історію, нашу рекламну історію про «SAGA Development». Головна мета компанії - створювати комфортні умови для всіх городян, де б вони не знаходилися. Співпраця холдингу «Мегаполіс» і даної компанії триває досить довгий період. Ще з січня 2019-го «SAGA Development» розміщує рекламу в аеропорті «Бориспіль». Для підтримки власного іміджу, підвищення популярності і впізнаваності бренду було використано брендування колон аеропорту біля входу в Термінал D .
Ефективність такого виду розміщення очевидна. В основному, аудиторія «Борисполя» складається з впевнених у собі людей з високим рівнем заробітку. Вони цікавляться всіма новітніми можливостями, які стосуються поліпшення їх власного життя. І якраз реклама «SAGA Development» на великому преміальному форматі дуже актуальною і корисною для кожного відвідувача.

Зображення не існує

Великому охопленню ефективно сприяє саме місце розташування рекламного носія. Всі 6 колон видно і з естакади, і з парковок, і з вулиці, і з самого терміналу. Рекламний матеріал доступний для перегляду абсолютно всім присутнім в аеропорту: пасажирам, проводжаючим, зустрічаючим і таксистам. Величезну роль в просуванні відіграє також внутрішнє освітлення, якою оснащена кожна колона. Завдяки цьому реклама в Терміналі D доступна до перегляду цілодобово. Це значно підвищує шанси рекламного сюжету бути побаченим і запам'ятатися.

Зображення не існує

Задоволений клієнт - задоволені співробітники нашого холдингу! Ми реалізуємо будь-яку нестандартну рекламу в аеропорту за вашим запитом. Створимо вашу рекламну сагу разом, чекаємо вас!

Реалізація рекламної кампанії:

  • Адреса розміщення: аеропорт «Бориспіль», Термінал D
  • Вид послуги: брендування колон аеропорту. Носій продається пакетом з 6 одиниць
  • Розміри носія: 13,8х11,8 м кожна колона.
Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості