logo
BTL Акція
День захисту дітей разом із ЛІМО

У перший день літа, для компанії ЛІМО, наша команда реалізувала надзвичайно теплий проєкт у Львові. Чому "теплий"? Ще б пак, адже нашими основними учасниками були дітки. Щирі та позитивні емоції малечі змогли потішити й підняти настрій не лише дорослим поблизу, а й нашим героям на фронті.

"Що може бути дорожчим для кожної людини, як не щира дитяча посмішка? Що ще може так надихати на нові звершення та перемоги, як не усміхнені щасливі обличчя малюків?",– подумала наша команда відділу нестартних проєктів. Відтак і з'явилася ідея: разом із ЛІМО організувати для діток солодке свято на День захисту дітей та водночас подякувати нашим захисникам за мирне небо.
Для реалізації задуманого ми задіяли:

  • три локації у Львові;
  • 2 промоутери у брендованому одязі з відповідно забрендованим обладнанням;
  • фотографа;
  • координатора;
  • ну і, звичайно, силу-силенну смачнющого морозива від бренду ЛІМО та позитивний настрій
Зображення не існує

У ході свята діток запрошували зробити фото, після чого частували їх морозивом від ЛІМО. На знімках малеча з посмішками передає вітання у формі серденька нашим захисникам, таким чином дякуючи за безпеку та мирне небо. Після публікації фотографій на сторінках ЛІМО, всі учасники могли вибрати свої та поширити у сторіс із хештегом #дякуємозамирненебо й відміткою @limoicecream. Завдяки реалізованій кампанії свято вдалося навіть не на 100, а на цілих 200%. І щасливі задоволені обличчя на фото є яскравим доказом цього. Зі щирою вірою в перемогу! Все буде Україна!

Зображення не існує
Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості