logo

Відтепер Megapolis і в Польщі

Ми це зробили! З радістю оголошуємо про відкриття філії у Польщі – Megapolis Prime Poland! Пригадуючи всі 20 років нашої діяльності, ми можемо впевнено сказати, що Рекламний холдинг Мегаполіс ніколи, за жодних обставин, не зупинявся! Ми пишаємося нашими досягненнями у рекламній сфері в Україні й, сьогодні, вихід на закордонний ринок є для нас надзвичайно важливим кроком до подолання ще однієї вершини. У світлі нинішніх подій, ми розуміємо, що Україна надзвичайно потребує допомоги у підвищенні її економічного потенціалу і зміцненні міжнародного іміджу. Однією з головних цілей нашої діяльності є розвиток українського бізнесу і покращення його рівня в міжнародному вимірі. А тому ми щиро віримо, що відкриття філії в Польщі допоможе українським компаніям вийти на новий рівень, а це, своєю чергою, дозволить всім нашим землякам, які знаходяться на території нашої дружньої сусідньої держави, відчувати близькість рідної України.

“Ми з України! Ми говоримо мовою нашого клієнта, розуміємо специфіку українського бізнесу, маємо експертність в усіх медіа. Багато компаній наразі виходять на ринок Польщі. Ми йдемо за нашими клієнтами, бо розуміємо, яка кількість української аудиторії знаходиться в Польщі, і, що наші якісні послуги допоможуть брендам у розв'язанні їхніх питань просування бізнесу. Співпраця з нами – це простий і зрозумілий ланцюг партнерства. Ми вже почали роботу на польському ринку й добре знаємо усі складнощі, з якими можуть зіштовхнутися українські компанії. Тому специфіка роботи нашої команди ґрунтується не лише на ефективній реалізації рекламної кампанії, але й у наданні необхідної допомоги щодо розв'язання багатьох супутніх питань, пов'язаних з юридичними аспектами, фінансовими оплатами, мовним бар'єром. Тобто, ми економимо час і бюджет наших клієнтів шляхом того, що ми велика команда, яка комплексно працює і надає послуги під ключ
 • представник компанії Megapolis у Польщі Євгенія Горобей

Станом на 28 березня 2023 року з початку війни на території Польщі знайшли прихисток 1,58 млн громадян України. Досконало вивчаючи нашу аудиторію та оцінюючи діяльність українського бізнесу у Польщі, ми чітко розуміли потребу в якісних рекламних послугах, орієнтованих на український ринок. Віримо, що Україна має що запропонувати світу, і наша мета – показати це світовій спільноті через рекламу.

Megapolis пропонує наступний спектр послуг, які надаватиме в Польщі: 

 

 • Реклама в метрополітені та ротонді Варшави
 • ООН, DOOH, Фасади, Мурали, Автомагістралі
 • Реклама в громадському транспорті
 • Реклама в 7 аеропортах Польщі
 • Реклама на залізниці: на залізничних вокзалах; в Intercity, Pendolino, потягах
 • Реклама на поштоматах
 • Брендування велосипедів і самокатів
 • Реклама в ТРЦ
 • Брендмобілі
 • Нестандартні формати

І далі поповнюємо асортимент послуг. Відтепер, коли Рекламний холдинг Megapolis не тільки в Україні, але й у Польщі – ми чекаємо на вас, аби допомогти вашому бізнесу стати ще кращим та отримати успіх і визнання не лише в Україні, а й поза її межами!

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості