logo

Відправляй турботу додому

Попри складну ситуацію в Україні, команда Megapolis дотримується чітко визначеного напрямку. Це розвиток економіки своєї держави та підтримка її на шляху до перемоги. Зовсім нещодавно ми відкрили філію у Польщі, щоб український бізнес мав можливість отримувати найякісніші рекламні послуги на території сусідньої країни. І наша перша рекламна кампанія реалізована для TOP-оператора на ринку експрес-доставки «Нова пошта». Ця компанія давно відома в Україні, а наразі активно розвиває свій бізнес також і за кордоном. 

"Відправляй турботу додому", – закликають наші рекламні носії, використані для рекламного проєкту «Нової пошти». І справді, підтримка зв'язку з рідними є надзвичайно необхідною для багатьох українців, особливо, в умовах війни. «Нова пошта» допомагає зберегти цей зв'язок та надає можливість обмінюватись із рідними поштовими відправленнями. А ми працюємо над тим, щоб кожен українець в Польщі знав про це. Для «Нової Пошти» ми розробили проєкт, який включає:

  • рекламу на білбордах
  • рекламу на сітілайтах (зокрема, на зупинках громадського транспорту)
  • брендування заднього борта автобуса
Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує

Використані для проєкту рекламні носії є дуже ефективними та мають великий потенціал привернення уваги аудиторії. Білборди та сітілайти розміщені в найбільш привабливих та прохідних місцях, що гарантує їх бачення максимальною кількістю людей. Зокрема, їхнє розташування вказує на наявність поштового відділення неподалік. Брендування заднього борта автобуса дозволяє залучити увагу пасажирів та інших учасників дорожнього руху. А використання української мови на рекламних макетах забезпечує охоплення потрібної аудиторії українців. 

Дана рекламна кампанія є лише початком співпраці з «Новою Поштою» у Польщі. Зараз ми активно працюємо над посиленням програми та покриттям нових міст, де вже є відкриті відділення чи плануються найближчим часом. З вірою в Україну, рухаємося вперед!

 

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості