logo

Відбувся довгоочікуваний перезапуск наших LED-екранів у Харкові!

Попри все, ми це зробили!

Задача з відновлення роботи цифрових носіїв у Харкові стала для нас пріоритетною. Адже розміщення реклами на екранах міста – це той ефективний media інструмент, що дозволяє максимально якісно залучати увагу аудиторії та відкриває нові інноваційні можливості для проведення рекламних кампаній.

Ми поставили перед собою непросте завдання – запустити наші LED-екрани, що були зупинені та не працювали від початку повномасштабного вторгнення в Україну. Слід зізнатися, що процес реалізації був надзвичайно складним. 

 

Дуже важко налаштовувати LED-екрани до запуску під час воєнного стану. Нас чекали проблеми з електропостачанням. І для того, щоб рекламні носії працювали, довелося відновлювати все фактично з нуля. Але витрачені зусилля варті того! Я вдячна нашій команді за неймовірну відданість та професіоналізм
  • Наталія Демченко, керівник напрямку
Зображення не існує
Відтак, 8 цифрових екранів вже працюють та готові до успішної реалізації рекламних кампаній!

Наші конструкції розташовані в місцях з високим трафіком. Завдяки активному відновленню руху на вулицях Харкова, LED-екрани стають відмінною можливістю привернути увагу пішоходів і водіїв транспортних засобів. Їх яскравість, висока роздільна здатність та можливість відтворювати живі та динамічні зображення дозволяють ефективно комунікувати з вашими клієнтами. Вони допоможуть вашому бренду стати впізнаваним і забезпечать високу конверсію та стимулювання продажів.

Ми робимо все, щоб український бізнес працював і розвивався. Попри складні умови в Харкові реалізовуємо задумане. Тому для нас заплановане поетапне відновлення роботи LED-екранів – це не лише можливість підтримати бізнеси наших клієнтів, але й особисте досягнення. Запрошуємо до співпраці! Відбудовуємо країну разом!

 

Основні характеристики LED-екранів:

Розмір: 6х3 м

Час роботи: 7.00:21.00

Щоб замовити зовнішню рекламу в Харкові, зателефонуйте нашим менеджерам за номером: +38 044 298 62 52. Також на сайті ви можете самостійно обрати та забронювати потрібний рекламний носій. 

Розташування конструкцій:

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості