logo

Автолюкс оновив автобуси – лідер повинен бути помітним
Зображення не існує
Автолюкс оновив автобуси – лідер повинен бути помітним

Скільки часу вашого життя йде на поїздки? Багато!Полное внешнее брендирование автобусов Автолюкс
А що для вас є головним пріоритетом в дорозі? Комфорт! І тут зовсім неважливо, яким видом транспорту ви користуєтеся, особистим чи громадським, комфортне перебування в дорозі – понад усе. Саме цей фактор стоїть в основі роботи компанії Автолюкс, яка з 1997 року займається пасажирськими перевезеннями в різні куточки України. Більше 40 щоденних рейсів і близько 40 тисяч пасажирів щомісяця користуються послугами даної компанії-перевізника. «Мандруй Україною», – говорить «Автолюкс», і не просто говорить, а робить це разом з вами.

Не так давно фахівцями холдингу «Мегаполіс» в партнерстві з РА «Кіт Медіа» було виконано зовнішнє брендування автобусів для «Автолюкс». І здавалося б, реалізована проста задача – нанесення логотипів на поверхню 7-ми автобусів, а в підсумку – досягнуті важливі цілі:

  • брендування транспорту, як сприяння підтримці іміджу компанії в різних областях нашої країни;
  • можливість безкоштовного розповсюдження рекламної інформації про існування даного перевізника;
  • турбота про клієнтів, адже пасажир легко впізнає свій автобус навіть зі значної відстані.

Дуже цікавим рішенням у цьому проєкті стало попереднє обклеювання всієї поверхні білого транспортного засобу якісною синьою плівкою, після чого на її гладку рівномірну поверхню нанесли логотип. Це дозволило клієнту заощадити кошти і час на фарбування, а також не втратити на простоюванні, чекаючи поки все висохне. Оновлені, яскраві, впізнавані автобуси були готові до рейсів в мінімальні терміни.

Співпраця з «Автолюкс» стає доброю традицією. Трохи раніше вже було реалізовано декілька спільних проєктів по інших напрямках. А зараз завдяки професіоналізму наших фахівців і якості використаних матеріалів воно продовжиться і далі по послугах брендування транспорту.

Надзвичайно приємно всім співробітникам «Мегаполіс» отримувати високі результати роботи у вигляді постійних клієнтів нашого холдингу. З нами легко, вигідно і цікаво. Будемо співпрацювати?

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості