logo

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

розширює концепцію сучасної розкоші за межі автомобільної сфери. Адже добробут має продовжуватися й відчуватися на кожному кроці. Подорожі — не виняток. Чимало мандрівок для українців починаються з аеропорту «Бориспіль», тож, завітавши до Atmosfera Fly в терміналі D, можна вдосталь насолодитися комфортом і досконалістю в деталях.

Зображення не існує
S-Class бiзнес-залу

Для нашого клієнта «АвтоКапітал» ми забрендували другий рівень бізнес-залу. Стилізація by Mercedes-Benz додає цій локації особливого затишку, дарує зручність перебування в аеропорту «Бориспіль» та ще більше знайомить із легендарним брендом. Автомобільною прикрасою цієї зони став новий S-Class: інтер’єр Atmosfera Fly має актуальне для моделі візуальне оформлення.
Зона оснащена: комфортабельними диванами та кріслами, доречним доповненням яких стали подушки з логотипом Mercedes-Benz; свіжим номером журналу «Mercedes Me Magazine»; плазмами, де можна ознайомитися із новинками автомобільного бренду. Простір обрамляє велика зірка Mercedes-Benz.

Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує
Atmosfera Fly by Mercedes-Benz

Лаконічний і затишний лаунж Atmosfera Fly by Mercedes-Benz — улюблене й популярне місце в зоні вильоту для неформального спілкування та зустрічей. У бізнес-залі на відвідувачів чекає все необхідне і для роботи, і для відпочинку: ресторанна зона, безкоштовна бездротова мережа Wi-Fi, робочі острівці.

  • ресторанна зона
  • безкоштовна бездротова мережа Wi-Fi
  • робочі острівці
Для нас це важливий проєкт, і ми дуже цінуємо партнерство з Atmosfera Fly — ще одним чудовим місцем для просування нашого бренду. Уже зараз гості можуть оцінити, як трансформувалася лаунж-зона. Mercedes-Benz — сучасний люксовий автомобільний бренд, тож одна із цілей оновлення другого рівня бізнес-залу — створити таку атмосферу, яка б чітко виражала й демонструвала концепцію сучасної розкоші.
  • Валерiй Анохiн - Генеральный директор компанії «АвтоКапітал»
Зображення не існує
Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості