logo

Яскрава обгортка для «ВЕЛМАРТ»
Яскрава обгортка для «ВЕЛМАРТ»

«Зустрічають по одягу...», — та й не тільки людину. На що перше кожен з нас звертає увагу перед входом в магазин або будь-який інший ТРЦ?
Звичайно, на вивіску і на фасад будівлі в цілому. Яскрава, сучасна картинка відразу кидається в очі і манить до себе.

Прагнучи досконалості і в підтримку сучасних трендів, ТОВ «ФУДКОМ» приймає рішення про візуальну зміну стилю та приступає до реконструкції фасаду і оновлення вивіски для супермаркету «Велмарт». А портфоліо холдингу «Мегаполіс» поповнюється ще одним цікавим виробничим проектом, який реалізований в липні 2020 року на Західній Україні в місті Рівне.
Нашими специалистами были выполнены:

  • робота по заміні старої вивіски — виготовлена і змонтована вивіска в новому форматі, у вигляді об'ємних букв з металевим каркасом;
  • проведена реконструкція фасаду і козирка — зроблене облицювання композитом 4мм в корпоративному кольорі.

Не кожне рекламне агентство може похвалитися власним виробництвом. А саме його наявність дозволяє контролювати якість виконання робіт на всіх етапах. Для супермаркету «Велмарт», дахова установка на ТЦ «Екватор» та оздоблення фасаду новими алюмінієвими композитними панелями, насправді, допомагають в досягненні кількох важливих маркетингових цілей:

  • по-перше — це відмінний шанс порадувати постійних споживачів оновленим стилем;
  • по-друге — це унікальна можливість якісно презентувати свою торгову точку для нових клієнтів;
  • і, по-третє — підтримка модних трендів в торговому бізнесі говорить про цілеспрямоване бажання бути завжди актуальним для споживача.

Виконаний комплекс робіт сприяє масовому залученню уваги. Об'ємні букви дозволяють побачити назву магазину з досить великої відстані, а оновлений дизайн і яскраве світлодіодне підсвічування затримує погляди як перехожих, так і водіїв транспорту, який проїжджає поруч.

Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує

Багато років холдинг «Мегаполіс» пропонує свої послуги з розробки, виробництва та встановлення рекламних носіїв найрізноманітніших форматів. З кожним роком ми все більше розширюємо свої межі та охоплюємо більше міст. Якісне та ефективне виробництво реклами - наша головна мета. І задоволений клієнт — кращий показник цього. Переконайтеся і ви! За рекламою — в «Мегаполіс»!

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості