logo

Ребрендинг магазинів «Sportmaster»
Ребрендинг магазинів «Sportmaster»

Важливість спорту в житті кожної людини очевидна та зрозуміла всім, як і важливість просування для бренду, компанії або торгової марки. І навіть якщо ви достатньо відомі, то поліпшуватися і змінюватися, щоб бути в тренді і отримувати відгуки нової аудиторії — дуже важлива складова бізнес-процесу, яка допомагає росту компанії.

Зовсім нещодавно завершився ребрендинг магазинів «Sportmaster». Клієнт міняв свій старий логотип в кирилиці на новий, в латиниці. У зв'язку з цим холдинг «Мегаполіс» прийняв завдання на реалізацію ряду робіт по 19 об'єктах. На кожній торговій точці ми:

 

  • змінили логотип;
  • провели реставрацію та ремонт несучих металоконструкцій.
Зображення не існує

Завдяки можливостям нашого холдингу ми надали послуги з виробництва і розміщення зовнішньої реклами в містах: Харків, Київ, Кривий ріг, Суми, Полтава, Дніпро, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Одеса, Херсон. Нові сучасні фасадні вивіски змінили входи в магазини і гіпермаркети торговельної мережі «Sportmaster». При виготовленні рекламних конструкцій використовувалися:

 

  • букви з алюмінієвим каркасом;
  • композит 4 мм;
  • світлодіодне підсвічування з інтенсивністю не менше 3000 лк.

Для будь-якої торгової компанії зовнішня візуалізація відіграє важливу роль, адже саме простота і яскравість вашої рекламної вивіски на вході безпосередньо впливають на:

 

  • запам'ятовування місцезнаходження магазину клієнтом;
  • впізнаваність серед потенційних і постійних споживачів;
  • іміджеве представлення вашої торгової марки.
Зображення не існує

Здавалося б, просте виготовлення вивіски, а насправді — це ефективний інструмент маркетингу у вигляді реклами на фасаді будівлі вашої торгової точки.

Виробничий відділ холдингу «Мегаполіс» готовий реалізувати будь-яку рекламну ідею свого клієнта в будь-якому місті України. Звертайтеся!

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості