logo
Airmen від Cooker: на мосту в рекламному танці
Зображення не існує
Airmen від Cooker: на мосту в рекламному танці

«Мегаполіс» увірвався в 2021 стрімко, взявши високий старт по втіленню цікавих нестандартних рішень. Одним із таких проєктів стала рекламна кампанія для «Cooker». На сьогоднішній день «Cooker» — це онлайн-супермаркет із доставкою за 30 хвилин по Києву. У компанії є 12 власних станцій "dark stor" і своя екологічна служба доставки. До того ж, проєкт заснований найпотужнішим національним м'ясопереробним бізнесом №1 в Україні — SMK Group, до складу якого входять 4 великих м'ясокомбінати. Тому, приступаючи до реалізації рекламної кампанії, ми чітко розуміли нашу мету: отримати максимальну увагу аудиторії, зацікавити та привести нових покупців для нашого клієнта.

Зображення не існує

Для розміщення зовнішньої реклами «Cooker» задіяли локацію з мегаформатним носієм на Південному мосту. Завдяки прекрасному огляду з двох сторін транспортного руху і заторам, які часто тут бувають, дане місце має відмінні показники охоплення. Здавалося б, цього цілком достатньо для ефективності кампанії. Але кожен рекламодавець і маркетолог розуміє: щоб отримати справжній wow-результат — потрібне нестандартне представлення рекламного матеріалу. Ось і наші співробітники взялися за розробку проєкту щодо посилення класичного розміщення.

Зображення не існує

На додаток до яскравого макету з інформаційним меседжем були використані три п'яти метрові ростові пневмоконструкції, яких спеціально виготовили для того, щоб встановити на даному об'єкті. Без труднощів, звичайно, не обійшлося, беручи до уваги місце розташування рекламного носія. Якісне функціонування стало можливим завдяки посиленим швам, а також використанню більш міцного матеріалу, спеціальних кріплень та електроустаткування.

Зображення не існує

Результат того вартий — реклама на банері, в супроводі оригінального повітряного танцю, викликає незвичайний інтерес і посмішку у кожного, хто побачив це незвичайне шоу. Таке рішення ніби каже: «Ми завжди в русі! Оперативно реагуємо на ваші запити! Швидко доставляємо!». І правда, всього 30 хвилин потрібно «Cooker» на доставку замовлення, а це прекрасний показник для Києва.

Зображення не існує

Такі проєкти, з використанням нестандартної реклами, дозволяють отримати нашим клієнтам найбільшу кількість позитивних відгуків від аудиторії. Вони допомагають викликати довіру у потенційних споживачів, бажання скористатися побаченою пропозицією. Ви і самі можете в цьому переконатися на своїй власній рекламі. Ми вже чекаємо вас!

Реалізація рекламної кампанії:
  • Адреса: Південний міст, вул. Будіндустрії, 21
  • Розмір рекламного носія: 42*12 м
  • Площа рекламного носія: 504 кв.м
  • OTS: понад 170 тис.чол/добу
  • Огляд: відстань — 250 м, кут — 90 градусів
Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості