logo

Реклама та бізнес Червень 2023 р.

Агентство newage. вже давно вміє відстежувати відтерміновані ефекти медійної реклами та відповідно її оптимізувати. Завдяки цьому ми навчились вплітати медійні кампанії в комплексну стратегію просування так, щоб кожна інвестиція в медійку поверталась конверсіями й прибутком рекламодавця. Про конкретні кейси, як це робити, у статті.

 

Джерело: sostav.ua

Зображення не існує

Пет О’Доннелл, експрезидент американського оператора YESCO Outdoor Media, розповідає про важливість побудови партнерських відносин із клієнтами, про те, що вважає головним в продажах цього медіа та як досягати успіху в економічно несприятливому середовищі.

Джерело: out-of-home.ua

Зображення не існує

В'ячеслав Климов, співвласник Нова пошта та президент Спілки українських підприємців, спираючись на власний досвід, сформулював відповіді на шість найпоширеніших запитань про вихід на закордонні ринки.

Джерело: biz.nv.ua

Зображення не існує

Річний дохід від цифрової реклами, створеної за допомогою нейромереж, досягне $192 млрд до 2032 року, а дохід від оренди серверів ШІ може досягти $134 млрд, йдеться у звіті Bloomberg Intelligence.

Джерело: trademaster.ua

Зображення не існує

Найбільша IT-конференція України, iForum, цього року відбудеться у Києві, у Міжнародному виставковому центрі. Серед напрямів: Military Tech; E-commerce; Україна майбутнього; Реклама і просування; Стартапи; Блокчейн; Штучний інтелект та інші.

Джерело: 2023.iforum.ua

 

Зображення не існує

Мартін Фіррелл, британський митець в жанрі паблік-арт, що багато співпрацює із міжнародними операторами OOH-реклами, вважає наше медіа найпрозорішим. А ще — мовником суспільних інтересів.

Джерело: out-of-home.ua

Зображення не існує

Читайте головне з розмови редактора-засновника Forbes Ukraine Володимира Федоріна та Андрія Федоріва про те, що очікує на українських підприємців при виході на закордонні ринки.

Джерело: forbes.ua

Зображення не існує

Як зміниться розробка рекламного продукту і процесу його споживання? Які тенденції внесе євроінтеграційний законопроєкт? Семен Соха, СЕО Matis&Mary і Clever Study, про важливі оновлення, які вже впливають на рекламну діяльність.

Джерело: detector.media

Зображення не існує

На початку червня в Лісабоні відбувся 62-й конгрес Всесвітньої організації OOH-реклами (WOO). Делегація оператора зовнішньої реклами PRIME Group відвідала подію і підготувала огляд основних тез, які озвучувались з головної сцени галузі OOH-реклами.

Джерело: out-of-home.ua

Зображення не існує
Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості