logo
Розміщення зовнішньої реклами в Дніпрі
Зовнішня реклама Дніпро

Зовнішня реклама – один з найефективніших методів впливу на потенційного клієнта. Її ми бачимо щодня у зовсім різних куточках міста. Використання ООН-реклами - це якісне маркетингове рішення, що дозволяє охопити потрібну цільову аудиторію, проінформувати споживачів про можливі акції, знижки, появу нового продукту, відкриття торгової точки поблизу розташування рекламної площини, зробити анонс найближчого заходу. Завдяки нестандартним рішенням і креативному дизайну сюжетів, реалізовані рекламні кампанії в Дніпрі приносять успіх і визнання брендам. Підвищується рівень впізнаваності їхнього продукту і попит на запропоновані ними послуги. Скористайтеся розміщенням зовнішньої реклами в Дніпрі, щоб отримати популярність серед населення і гостей міста.

 

Переваги зовнішньої реклами

Для підтвердження ефективності зовнішньої реклами пропонуємо ознайомитись з основними перевагами даного виду просування:

 • розташування в місцях з великим щоденним потоком людей;
 • відмінна видимість рекламного матеріалу зі значної відстані;
 • привернення уваги та зацікавленість споживача вашим товаром чи послугою завдяки оригінальності сюжету або чималому розміру рекламного носія;
 • ціни на зовнішню рекламу в Дніпрі більш доступні в порівнянні з вартістю інших видів реклами.

Враховуючи переваги та використовуючи сучасні дизайнерські рішення, ви отримуєте постійний потік зацікавленої цільової аудиторії.

 

Види носіїв зовнішньої реклами у Дніпрі

Холдинг «Мегаполіс» є одним із провідних власників площин зовнішньої реклами в Дніпрі. Для наших клієнтів ми надаємо можливість замовити ООН-рекламу, використовуючи наступні носії:

 • білборди;
 • беклайти/скроли.

Реклама на білбордах – один із найбільш популярних видів зовнішньої реклами. Білборд – це конструкція з зображенням, яка привертає погляд із досить значної відстані завдяки своєму розміру.

Розмір білборда: 3х6 м

Типи білбордів: щит – зі статичним рекламним сюжетом, можуть бути оснащені зовнішнім підсвічуванням, часто виконуються двосторонніми; призматрон – з трьома послідовно змінюваними рекламними сюжетами.

 

 • цілодобова ефективність. Реклама на білбордах доступна для показу 24/7, а завдяки зовнішньому підсвічуванню, яким оснащені багато конструкцій даного типу, представлений сюжет добре видно в темну пору доби;
 • вдале місце розташування. Розміщення білбордів уздовж доріг і близько транспортних розв’язок дає широке охоплення аудиторії;
 • можливість таргетування реклами. Розмістивши білборд в певному районі, ми привертаємо увагу споживачів, що проживають або працюють у цій частині міста. Дуже зручно, якщо, наприклад, потрібно повідомити про рекламну акцію або про відкриття торгової точки;
 • тривалість рекламного контакту. Публікація на білборді має тривалий візуальний контакт і привертає до себе підвищену увагу.
Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує

Беклайт – має зовнішню схожість з білбордами. Головна їхня відмінність полягає в тому, що у беклайта є внутрішнє підсвічування, в ролі якого виступають лампи денного світла. Завдяки їм рекламний сюжет добре видно і в темну пору доби. Реклама на беклайті – один з найбільш ефективних і брендових видів зовнішньої реклами та гарантія залучення активної цільової аудиторії.

Розмір:  2,3х3,1 м. 

Друк: спеціальна тканина, яка пропускає світло. Тканина кріпиться до конструкції методом натяжки.

 

 • відмінне місце розташування: на центральних вулицях міста Дніпро, в місцях постійного потоку людей;
 • цілодобова робота носія, що дозволяє охопити аудиторію в годину пік, а також у темний час доби;
 • у власності холдингу «Мегаполіс» є свої беклайти.
Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує
Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості