logo

Розміщення зовнішньої реклами в Києві
Зовнішня реклама

Одним з найефективніших методів впливу на потенційного клієнта на протязі довгого часу є зовнішня реклама. Абсолютно кожен день, зовсім в різних куточках нашого міста, ми бачимо рекламні конструкції, які завдяки креативній дизайнерській подачі не можуть не звернути на себе увагу. Зовнішня реклама – це ефективний маркетинговий хід для якісного охоплення певної цільової аудиторії. Використовуючи його, ви отримуєте можливість проінформувати ваших потенційних клієнтів про можливі акції, знижки, появу нового продукту, відкриття торгової точки поблизу розташування рекламної площини, анонс найближчого заходу. Завдяки нестандартним рішенням і яскравому дизайну зовнішньої реклами – раніше реалізовані нами кампанії вже принесли успіх і визнання для багатьох брендів, значно підвищивши рівень впізнаваності їх продукту і затребуваності запропонованих ними послуг. Не пропустіть і ви можливість скористатися зовнішньою рекламою в Києві, щоб продукт або послуги вашої компанії стали популярними серед населення та гостей міста.

Переваги зовнішньої реклами

Переконатися в ефективності сучасної зовнішньої реклами зовсім не складно. Досить ознайомиться з основними перевагами, щоб зробити свій вибір на користь даного виду просування:

 • Яскравість, оригінальність, значні розміри рекламних носіїв дозволяють залучити набагато більше уваги і зацікавити споживача вашим товаром або послугою
 • Розташування в точках із великим щоденним потоком людей
 • Висока частота рекламних контактів на добу
 • Відмінна видимість представленого рекламного матеріалу зі значної відстані

Враховуючи всі дані переваги і забезпечивши вашу рекламну кампанію правильною постановкою цілей і грамотною реалізацією всього процесу – ви будете отримувати для свого бізнесу постійний потік активної зацікавленої аудиторії.

Види носіїв зовнішньої реклами

Холдинг «Мегаполіс» є одним з лідируючих власників площин для зовнішньої реклами в Києві. Для наших клієнтів ми надаємо можливість замовити зовнішню рекламу з використанням наступних носіїв:

 • фасади;
 • дахові конструкції;
 • LED екрани.

Також ви можете скористатися досить новою послугою зовнішньої реклами – медіабаїнгом. Суть якої полягає в купівлі нашим агентством потрібних рекламних площ з подальшим продажем їх клієнту. Детально ознайомитися з перевагами даної послуги можна в розділі «Медіабаїнг». Щоб отримати максимум від проведеної кампанії, не бійтеся використовувати свої найсміливіші ідеї. Наш креативний відділ допоможе в реалізації будь-якого проекту, використавши найкращі і нестандартні можливості сучасного дизайну. Замовляйте оригінальну зовнішню рекламу для свого бізнесу сьогодні – щоб завтра отримати перші запити від потенційних клієнтів.

Для реклами на фасадах в Києві використовують такі носії, як брандмауери. Вони являють собою нестандартні полотна з яскравим рекламним сюжетом, які розташовуються на стінах міських будівель. Брандмауери – креативні, незвичайні і вельми запам’ятовуванні конструкції.
Виготовлення брандмауера: при виробництві використовуються банерна тканина або сітка. При розміщенні брандмауера на глухій стіні будівлі можливе його виготовлення з непрозорого вінілового полотна. Розмір: визначається площею рекламного носія, яким виступає стіна будівлі.

 • найбільший за площею варіант розміщення зовнішньої реклами;
 • стійкі до несприятливого впливу погоди та здатні експонуватися протягом не одного року;
 • реклама на брендмауерах – ідеальний варіант для ведення довгострокової іміджевої рекламної кампанії великого бренду;
 • розташування носія на стіні будівлі дає можливість розмістити рекламу навіть у центрі міста, де неможливе розміщення інших конструкцій.
Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує

Дахова рекламна конструкція встановлюється на покрівлі будівель у вигляді об'ємних літер чи світлового короба. Для такого розміщення компанії, зазвичай, замовляють виготовлення свого логотипу, назви, або і того й іншого. Висота даного рекламного меседжу може бути від 1 до 5 метрів, довжина визначається індивідуально для кожного замовлення.

Під час установки важливо врахувати наступні фактори: вагу об'єкта, що розміщується; стан місця розташування; якість матеріалу до впливу різних погодних явищ; стійкість конструкції до потоку повітря у певній місцевості. Наша команда може розробити, спроєктувати, виготовити та встановити конструкцію відповідно до вашого запиту.

 

 • завдяки висоті розміщення конструкції, ця зовнішня реклама інформує споживача зі значної відстані, де саме знаходиться потрібна йому компанія, магазин, БЦ, ТРЦ тощо;
 • додаткове доповнення конструкції оригінальними елементами привертає увагу та зацікавлює аудиторію;
 • розміщення дахової установки сприяє зміцненню іміджевих позицій компанії/бренду.
Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує
Зображення не існує
Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості