logo
Рекламний дизайн
Креативна агенція

Дизайн - сьогодні це слово ми чуємо з абсолютно різних сфер діяльності. Саме завдяки дотриманню сучасних дизайнерських трендів безліч особистостей стають знаменитими, а бренди - набувають популярності і затребуваності на ринку.

Реклама - без неї не уявляємо жодного дня. На вулиці чи в будинку, на відпочинку або ж на роботі - рекламні сюжети та картинки трапляються нам на кожному кроці. Саме вони є тим потужним інструментом, завдяки якому наші торгові компанії і бренди постійно знаходять нових споживачів. Тут, дуже важливим моментом в процесі візуального контакту людини з рекламою є дизайн об'єкта просування.

Дизайн реклами - це найбільш якісний механізм, який при грамотному і правильному використанні ефективно працює на масове залучення уваги потенційних споживачів і служить для безпосереднього впливу через побачене на людський мозок.

Ефективність рекламного дизайну

Ефективність унікального рекламного дизайну, який розробляється спеціально для вашого проекту, проявляється в наступних факторах:

 • можливість отримати індивідуальний унікальний стиль, за яким вас або продукт вашої компанії будуть впізнавати ваші майбутні постійні споживачі, що значно підвищує рівень популярності та іміджеві показники
 • велике охоплення аудиторії завдяки незвичайному і яскравому макету
 • ненав'язлива дія представленого сюжету, що допомагає легко запам'ятати основне рекламне послання
 • нестандартний дизайн мотивує на відповідні позитивні дії з боку аудиторії (люди роблять знімки на фоні, з цікавістю діляться враженнями про побачене зі своїми близькими). Все це допомагає швидкому поширенню вашої рекламної інформації
Основні напрямки відділу дизайну холдингу "Мегаполіс"

Завдяки наявності власного дизайнерського відділу, холдинг "Мегаполіс" вже довгий час має можливість втілювати всі найнеординарніші ідеї, з якими до нас звертаються клієнти. До кожного нового проекту наша команда дизайнерів підходить індивідуально, використовуючи максимум креативності, підтримуючи всі сучасні світові тенденції та враховуючи на яку саме аудиторію буде спрямована мета рекламної кампанії. Ми працюємо і пропонуємо послуги створення рекламного дизайну за такими основними напрямками:

 • дизайн рекламних макетів. Надаємо розробку будь-якого варіанту, як для стандартної, так і нестандартної реклами: від листівки до брендування;
 • розробка логотипу, брендбуку, фірмового стилю для якісного представлення вашого бренду або проекту вашої компанії;
 • технічний дизайн. Виконуємо перевірку макетів на відповідність технічним вимогам рекламної конструкції;
 • моушн-дизайн. Розробляємо будь-який необхідний вид контенту для відео носіїв;
 • відеозйомка та аеровідеозйомка з подальшим монтажем;
 • обробка кольору відео та саунддизайн;
 • 3D дизайн відоконтента з ефектом присутності, доповненої реальності.

Для того, щоб замовити дизайн реклами, зв'яжіться з нашими фахівцями. У максимально короткі терміни ми можемо надати вам оригінальний дизайнерський макет для вашої рекламної кампанії.

Давайте працювати разомМи працюємо 5 днів на тиждень з 9:00 до 19:00 і передзвонимо вам при першій же можливості