Стели, пілони, арки

Виробництво рекламних стел та пілонів
Виробництво рекламних стел та пілонів

Виробництво рекламних стел та пілонів

Для якісної реалізації рекламної кампанії інформаційного та іміджевого характеру, холдинг «Мегаполіс» пропонує скористатися такими унікальними носіями, як: стели, пілони та арки. Основна перевага цих конструкцій в їх оригінальності та неповторності зовнішнього вигляду.

Стели – носій значного обсягу інформації, яку на великій відстані повинен роздивитись кожен потенційний клієнт. Найбільш часто їх встановлюють уздовж траси, біля АЗС, великих ТРЦ. Висота може досягати десятків метрів. На відміну від стели, пілон менше розміром. Конструкція має рекламні поля для інформаційного матеріалу. Встановлюється в умовах міста, вздовж доріг. За рахунок розміщення над проїзною частиною, арки приносять великі охоплення для кожної рекламної кампанії, привертаючи увагу безлічі водіїв і пасажирів. Таку конструкцію добре видно з великої відстані, вона має відмінну запам’ятовуваність завдяки нестандартному формату та використанню світло динамічних можливостей. Кожен зі згаданих вище носіїв використовується для виконання практично одних і тих же функцій:

 • максимальне привернення уваги потенційних і постійних споживачів за рахунок оригінальності дизайну;
 • підтримання іміджевого рівня і престижу будь-якого виду компанії або бренду;
 • інформування носієм споживача цілодобово і в будь-яку погоду.

Переконайтеся в якості реалізованої кампанії, замовивши виробництво стели, пілона, арки. Ці носії будуть вам відмінними помічниками в просуванні вашої компанії. Для уточнення деталей виробництва і для оформлення замовлення, зв’яжіться з нашими менеджерами.

Будемо раді співпрацювати

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 299-21-23

  м. Харків

  • +38 (057) 341-44-08

  г. Львов

  • +38 (032) 259-19-70

  м. Одеса

  • +38 (048) 752-19-63

  г. Днепр

  • +38 (056) 722-19-63
  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber