Зовнішня реклама

Одним з найефективніших методів впливу на потенційного клієнта на протязі довгого часу є зовнішня реклама. Абсолютно кожен день, зовсім в різних куточках нашого міста, ми бачимо рекламні конструкції, які завдяки креативній дизайнерській подачі не можуть не звернути на себе увагу. Зовнішня реклама – це ефективний маркетинговий хід для якісного охоплення певної цільової аудиторії. Використовуючи його, ви отримуєте можливість проінформувати ваших потенційних клієнтів про можливі акції, знижки, появу нового продукту, відкриття торгової точки поблизу розташування рекламної площини, анонс найближчого заходу. Завдяки нестандартним рішенням і яскравому дизайну зовнішньої реклами – раніше реалізовані нами кампанії вже принесли успіх і визнання для багатьох брендів, значно підвищивши рівень впізнаваності їх продукту і затребуваності запропонованих ними послуг. Не пропустіть і ви можливість скористатися зовнішньою рекламою в Києві, щоб продукт або послуги вашої компанії стали популярними серед населення та гостей міста.

Переваги зовнішньої реклами


Переконатися в ефективності сучасної зовнішньої реклами зовсім не складно. Досить ознайомиться з основними перевагами, щоб зробити свій вибір на користь даного виду просування:
 • яскравість, оригінальність, значні розміри рекламних носіїв дозволяють залучити набагато більше уваги і зацікавити споживача вашим товаром або послугою;
 • розташування в точках з великим щоденним потоком людей;
 • висока частота рекламних контактів на добу;
 • відмінна видимість представленого рекламного матеріалу зі значної відстані;
 • ціни на зовнішню рекламу в Києві доступніші в порівнянні з вартістю інших видів реклами.
Враховуючи всі дані переваги і забезпечивши вашу рекламну кампанію правильною постановкою цілей і грамотною реалізацією всього процесу – ви будете отримувати для свого бізнесу постійний потік активної зацікавленої аудиторії.

Види носіїв зовнішньої реклами


Холдинг «Мегаполіс» є одним з лідируючих власників площин для зовнішньої реклами в Києві. Для наших клієнтів ми надаємо можливість замовити зовнішню рекламу з використанням наступних носіїв:
 • фасади;
 • LED екрани.

Дізнатись вартість
Також ви можете скористатися досить новою послугою зовнішньої реклами – медіабаїнгом. Суть якої полягає в купівлі нашим агентством потрібних рекламних площ з подальшим продажем їх клієнту. Детально ознайомитися з перевагами даної послуги можна в розділі «Медіабаїнг». Щоб отримати максимум від проведеної кампанії, не бійтеся використовувати свої найсміливіші ідеї. Наш креативний відділ допоможе в реалізації будь-якого проекту, використавши найкращі і нестандартні можливості сучасного дизайну. Замовляйте оригінальну зовнішню рекламу для свого бізнесу сьогодні – щоб завтра отримати перші запити від потенційних клієнтів.
Фасади

Фасади

Для реклами на фасадах в Києві використовують такі носії, як брандмауери. Вони являють собою нестандартні полотна з яскравим рекламним сюжетом, які розташовуються на стінах міських будівель. Брандмауери – креативні, незвичайні і вельми запам’ятовуванні конструкції. Особливості носія:

 • найбільший за площею варіант розміщення зовнішньої реклами;
 • відмінна видимість на великій відстані завдяки значному розміру;
 • вироби стійкі до несприятливого впливу погоди і здатні експонуватися протягом не одного року;
 • реклама на брандмауерах – ідеальний варіант для ведення довгострокової іміджевої рекламної кампанії великого бренду;
 • розташування носія на стіні будівлі дає можливість розмістити рекламу навіть в центрі міста, де неможливим є розміщення інших конструкцій.

Виготовлення брандмауера: при виробництві використовуються банерна тканина або сітка. При розміщенні брандмауера на глухій стіні будівлі можливе його виготовлення з непрозорого вінілового полотна. Розмір: визначається площею рекламного носія, яким виступає стіна будівлі.

Будемо раді співпрацювати

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 299-21-23

  м. Харків

  • +38 (057) 341-44-08

  г. Львов

  • +38 (032) 259-19-70

  м. Одеса

  • +38 (048) 752-19-63

  г. Днепр

  • +38 (056) 722-19-63
  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber