Имиджеві проекти

Справжні професійні маркетологи знають, який обсяг роботи потрібно виконати для створення і реалізації ефективного рекламного заходу, результатом якого є грамотне виділення вашої реклами серед пропозицій конкурентів, а ваша компанія отримує можливість виходу в топ-лідери своєї ринкової категорії.

Для відмінного досягнення даного результату використовується нестандартна реклама. Яскрава, помітна і незвичайна - вона завжди допоможе привернути і зосередити увагу будь-якої людини в абсолютно різних локаціях і куточках міста. Серед можливостей нестандартної реклами ми виділяємо три напрямки:
 • посилення ефекту від розміщення рекламного матеріалу на різного роду конструкціях зовнішньої реклами;
 • добір охоплення за рахунок розміщення реклами на нестандартних indoor локаціях;
 • іміджеві проекти.
Крім перших двох напрямків, холдинг "Мегаполіс" приділяє особливе значення іміджевій рекламі, головна мета якої - це підвищення рівня іміджу компанії або бренду за рахунок формування її відповідного образу в очах потрібної цільової аудиторії.

Переваги іміджевих проектів

Для здійснення іміджевих проектів вдаються до найбільш оригінальних ідей, використання різних конструкцій і незвичайних носіїв, що дають можливість унікально підкреслити стиль і виділити всі кращі сторони вашого бренду. Визначимо головні переваги, які дозволять вам бути впевненими, що даний вид рекламного просування - це саме те, що потрібно вам:
 • нестандартна подача рекламного матеріалу носить індивідуальний характер, що, в свою чергу, впливає на відмінне візуальне сприйняття і запам'ятовування споживачем вашого імені, а в подальшому дає можливість з легкістю дізнатися продукт якої компанії він бачить;
 • розміщення іміджевої реклами говорить про стабільність компанії, чим викликає підвищену довіру до неї потенційного клієнта;
 • найкращий спосіб для установки взаємозв'язку зі споживачем. Створюючи іміджеві проекти, ми вдаємося до абсолютно різних способів, в основі яких лежить залучення в безпосередню комунікацію споживача з представленим матеріалом. Завдяки цьому, кожний відчуває себе причетним до рекламної кампанії, що допомагає значно підвищити лояльність до самого бренду, зацікавленість його продуктом або послугою.

Створення іміджевих проектів

Правильне створення і якісне представлення будь-якого іміджевого проекту вимагають професійного підходу, який може повністю гарантувати команда фахівців холдингу "Мегаполіс".Ми допоможемо в реалізації ваших унікальних ідей, втілимо в життя найсміливіші задуми і забезпечимо максимальний комфорт під час їх реалізації, взявши на себе всі спірні питання і мінімізувавши ризики. Яскравим доказом цього є проекти, якими ми безсумнівно пишаємося. Вони отримали високі нагороди, а також були відзначені на конкурсах Effie Awards Ukraine 2018 (бронза), ADCE Awards 2018.

Якісна indoor-реклама, як і outdoor-реклама вирішує всі важливі завдання по залученню уваги до товарів або послуг, а втілення іміджевих проектів допомагає зробити ім'я вашої компанії мега популярним, впізнаваним і унікальним. Щоб замовити іміджеву рекламу, зв'яжіться з нашими фахівцями.

Будем рады сотрудничать

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 585-96-30

  м. Харків

  • +38 (057) 751-94-61

  г. Львов

  • +38 (067) 576-40-06

  м. Одеса

  • +38 (048) 775-16-16

  г. Днепр

  • +38 (056) 736-78-87