Іміджеві проєкти

Справжні професійні маркетологи знають, який обсяг роботи потрібно виконати для створення і реалізації ефективного рекламного заходу, результатом якого є грамотне виділення вашої реклами серед пропозицій конкурентів, а ваша компанія отримує можливість виходу в топ-лідери своєї ринкової категорії. Для відмінного досягнення даного результату використовується нестандартна реклама. Яскрава, помітна і незвичайна - вона завжди допоможе привернути і зосередити увагу будь-якої людини в абсолютно різних локаціях і куточках міста. Серед можливостей нестандартної реклами ми виділяємо три напрямки:

 • посилення ефекту від розміщення рекламного матеріалу на різного роду конструкціях зовнішньої реклами;
 • добір охоплення за рахунок розміщення реклами на нестандартних indoor локаціях;
 • іміджеві проекти.
Крім перших двох напрямків, холдинг "Мегаполіс" приділяє особливе значення іміджевій рекламі, головна мета якої - це підвищення рівня іміджу компанії або бренду за рахунок формування її відповідного образу в очах потрібної цільової аудиторії.

Переваги іміджевих проектів


Для здійснення іміджевих проектів вдаються до найбільш оригінальних ідей, використання різних конструкцій і незвичайних носіїв, що дають можливість унікально підкреслити стиль і виділити всі кращі сторони вашого бренду. Визначимо головні переваги, які дозволять вам бути впевненими, що даний вид рекламного просування - це саме те, що потрібно вам:
 • нестандартна подача рекламного матеріалу носить індивідуальний характер, що, в свою чергу, впливає на відмінне візуальне сприйняття і запам'ятовування споживачем вашого імені, а в подальшому дає можливість з легкістю дізнатися продукт якої компанії він бачить;
 • розміщення іміджевої реклами говорить про стабільність компанії, чим викликає підвищену довіру до неї потенційного клієнта;
 • найкращий спосіб для установки взаємозв'язку зі споживачем. Створюючи іміджеві проекти, ми вдаємося до абсолютно різних способів, в основі яких лежить залучення в безпосередню комунікацію споживача з представленим матеріалом. Завдяки цьому, кожний відчуває себе причетним до рекламної кампанії, що допомагає значно підвищити лояльність до самого бренду, зацікавленість його продуктом або послугою.

Дізнатись вартість

Створення іміджевих проектів


Правильне створення і якісне представлення будь-якого іміджевого проекту вимагають професійного підходу, який може повністю гарантувати команда фахівців холдингу "Мегаполіс".Ми допоможемо в реалізації ваших унікальних ідей, втілимо в життя найсміливіші задуми і забезпечимо максимальний комфорт під час їх реалізації, взявши на себе всі спірні питання і мінімізувавши ризики. Яскравим доказом цього є проекти, якими ми безсумнівно пишаємося. Вони отримали високі нагороди, а також були відзначені на конкурсах Effie Awards Ukraine 2018 (бронза), ADCE Awards 2018.

Якісна indoor-реклама, як і outdoor-реклама вирішує всі важливі завдання по залученню уваги до товарів або послуг, а втілення іміджевих проектів допомагає зробити ім'я вашої компанії мега популярним, впізнаваним і унікальним. Щоб замовити іміджеву рекламу, зв'яжіться з нашими фахівцями.

Будемо раді співпрацювати

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 299-21-23

  м. Харків

  • +38 (057) 341-44-08

  г. Львов

  • +38 (032) 259-19-70

  м. Одеса

  • +38 (048) 752-19-63

  г. Днепр

  • +38 (056) 722-19-63
  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber