В очікуванні рейсу з «JAGUAR E-PACE»

Що спільного між аеропортом «Бориспіль», автомобілем «Jaguar» (Ягуар) та холдингом «Мегаполіс»? Окрім популярності, їх об'єднує одна спільна справа — рекламна кампанія.
Після вдалого рекламного заходу в 2016-2017 рр, бренд «Jaguar» (Ягуар) продовжує співпрацю з «Мегаполіс» і знову яскраво вривається в насичене життя одного з найбільших аеропортів України. Тільки на цей раз бренд представлений компактним кросовером «Jaguar E-Pace».

Перший досвід розміщення автомобіля в аеропорту «Бориспіль» виявився дуже успішним для нашого клієнта, бренду зі всесвітньо відомим ім'ям «Jaguar» (Ягуар). Завдяки експонуванню автомобіля, ми змогли не просто звернути увагу на автомобіль і зацікавити потенційних споживачів — нам вдалося створити ефектну іміджеву інсталяцію. Охоплення по попередній кампанії становило приблизно 300 000 чоловік на місяць. Відновлення проекту з новою моделлю стало приємним і мотивуючим на нові звершення для кожного нашого співробітника, причетного до реалізації даної нестандартної реклами в аеропорту. З огляду на позитивний результат минулої кампанії і підвищення трафіку в аеропорту, було прийнято рішення про повторну установку автомобіля в залі реєстрацій Терміналу Д. Все готово, зняті вхідні двері, і ось кросовер «Jaguar E-PACE» зручно розмістився на вже «рідному», для свого бренду, подіумі, де протягом всієї кампанії радував око всіх поціновувачів преміальних автомобілів та інших відвідувачів, які з цікавістю розглядали цей чудовий експонат.
реклама на фасаде блокбастер реклама на фасаде блокбастер реклама на фасаде блокбастер реклама на фасаде блокбастер Для отримання якісного результату і посилення ефекту від побаченої реклами в аеропорту ми використовували:
 • експонування автомобіля;
 • розміщення банера невеликих розмірів із зазначенням марки авто;
 • рекламу на відеомоніторах біля стенду з тематичним роликом про дану модель.
Сумісність таких маркетингових рішень безумовно дає можливість будь-якої рекламної кампанії отримати найбільшу продуктивність просування. Переконатися просто — розмістіть рекламу в аеропорту «Бориспіль» із холдингом «Мегаполіс»!
Будемо раді співпрацювати

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 299-21-23

  м. Харків

  • +38 (057) 341-44-08

  г. Львов

  • +38 (032) 259-19-70

  м. Одеса

  • +38 (048) 752-19-63

  г. Днепр

  • +38 (056) 722-19-63
  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber