Трамвайкот – трендова реклама нового «СІЛЬПО»

Про відкриття нового магазину “Сiльпо” розповідають коти ... і трамвай. Так-так-так, ви все правильно прочитали. Тільки коти не реальні, а ось трамвай самий, що ні на є справжній.   

З 2002 року двері супермаркетів «Сільпо» щодня відкриті аби обслуговувати безліч відвідувачів і радувати всіх своїми цікавими пропозиціями, величезним вибором і якістю товарів, високим рівнем сервісу, а також прийнятними цінами. Завдяки відмінно продуманим робочим процесам «Сільпо» постійно активно розширюється і є однією з найбільших торгових мереж України. Для того, щоб розповісти всім жителям і гостям міста Київ про новий магазин за адресою вул. Глибочицька, 32б, командою холдингу «Мегаполіс» і медіа агентством Wavemaker був створений і реалізований проєкт зовнішнього брендування трамвая на період 3 місяців, з початку серпня по жовтень включно. Даний спосіб маркетингового просування, в першу чергу, використовувався з метою масового охоплення потенційних покупців за рахунок нестандартної подачі рекламного матеріалу.   За попередніми підрахунками, за три місяці діяльності кампанії рекламу на трамваї побачить 43% дорослого населення, очікується 9,9 млн. зорових контактів. Такі показники свідчать:
 • про правильний вибір маршрутів даного трамвая, який проходить величезний відрізок шляху, по дорозі охоплюючи вулиці і площі з постійним великим потоком транспорту, пасажирів і перехожих;
 • брендований трамвай курсує біля інших магазинів мережі «Сільпо», що відкриває відмінну можливість для інформування та залучення вже активних і постійних відвідувачів у нову торгову точку;
Стоячи в пробці в своєму автомобілі, проїжджаючи поруч в іншому громадському транспорті, чекаючи на зупинці – ви обов’язково звернете свій погляд на цих привабливих котів і прочитаєте їх послання. Мимовільне зорове залучення сприяє легкому сприйняттю побаченого, запам’ятовуванню інформації від рекламодавця і підвищенню лояльності до торгової мережі «Сільпо». Фахівці нашої компанії завжди розглянуть ваші пропозиції, винесуть на розгляд найбільш ефективні рішення для реалізації вашого рекламного заходу і реалізують всі завдання з брендування транспортного засобу в максимально швидкі терміни. Будьте з нами!
 • Маршрут 14-го трамваю
 • Маршрут 18-го трамваю
Будемо раді співпрацювати

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 299-21-23

  м. Харків

  • +38 (057) 341-44-08

  г. Львов

  • +38 (032) 259-19-70

  м. Одеса

  • +38 (048) 752-19-63

  г. Днепр

  • +38 (056) 722-19-63
  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber