Міські історії в Бориспільському аеропорту

Навіть самий непримітний куточок міста має свою історію, яку місцеві жителі передають кожен по-своєму. Всі ці історії, як величезний пазл, складаються в одну велику сагу про наш чудовий та стародавній Київ Ми теж розповімо вам історію, нашу рекламну історію про «SAGA Development». Головна мета компанії - створювати комфортні умови для всіх городян, де б вони не знаходилися. Співпраця холдингу «Мегаполіс» і даної компанії триває досить довгий період. Ще з січня 2019-го «SAGA Development» розміщує рекламу в аеропорті «Бориспіль». Для підтримки власного іміджу, підвищення популярності і впізнаваності бренду було використано брендування колон аеропорту біля входу в Термінал D .

Ефективність такого виду розміщення очевидна. В основному, аудиторія «Борисполя» складається з впевнених у собі людей з високим рівнем заробітку. Вони цікавляться всіма новітніми можливостями, які стосуються поліпшення їх власного життя. І якраз реклама «SAGA Development» на великому преміальному форматі дуже актуальною і корисною для кожного відвідувача.Великому охопленню ефективно сприяє саме місце розташування рекламного носія. Всі 6 колон видно і з естакади, і з парковок, і з вулиці, і з самого терміналу. Рекламний матеріал доступний для перегляду абсолютно всім присутнім в аеропорту: пасажирам, проводжаючим, зустрічаючим і таксистам. Величезну роль в просуванні відіграє також внутрішнє освітлення, якою оснащена кожна колона. Завдяки цьому реклама в Терміналі D доступна до перегляду цілодобово. Це значно підвищує шанси рекламного сюжету бути побаченим і запам'ятатися.


Задоволений клієнт - задоволені співробітники нашого холдингу! Ми реалізуємо будь-яку нестандартну рекламу в аеропорту за вашим запитом. Створимо вашу рекламну сагу разом, чекаємо вас! Реалізація рекламної кампанії:
 • Адреса розміщення: аеропорт «Бориспіль», Термінал D
 • Вид послуги: брендування колон аеропорту. Носій продається пакетом з 6 одиниць
 • Розміри носія: 13,8х11,8 м кожна колона.
Будемо раді співпрацювати

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 299-21-23

  м. Харків

  • +38 (057) 341-44-08

  г. Львов

  • +38 (032) 259-19-70

  м. Одеса

  • +38 (048) 752-19-63

  г. Днепр

  • +38 (056) 722-19-63
  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber