Брендована фотозона для АЗК WOG


Без чого не обходиться жодна подорож автомобільними шляхами? Якщо провести опитування, то більшість запевнить: таку поїздку не можна уявити без заїзду на АЗК. І якщо раніше це було ключовою потребою, бо ж авто без заправки не поїде, то зараз — це ще й можливість придбати все необхідне в дорогу, скуштувати найкавовішу каву та безліч інших смаколиків. Саме для такого АЗК, нашого клієнта Мережі АЗК WOG, і був реалізований наступний проєкт. Для його виконання наш креативний відділ запропонував нестандартну ідею — тематичну інтерактивну брендовану фотозону для всіх поціновувачів активного відпочинку. Отримавши схвалення клієнта, ми відразу взялися за її втілення. Лише 10 днів знадобилося нам на всі виробничі процеси, і готова брендована інсталяція була представлена на АЗК WOG в с. Стоянка Київської області. На фотозоні зображений мальовничий гірський пейзаж, розміщені лижі та борд із відповідним написом «Лижі чи борд» і слоган проєкту «Подорожувати WOGОНЬ».
«В автомобілі люди долають десятки, сотні й тисячі кілометрів. Кожен їде у свій пункт призначення. На шляху до нього зупиняючись на АЗК, щоб заправитися, випити найкавовішу каву, з’їсти смаколик та просто перепочити. А далі — продовження шляху. З нової відправної точки, яку символізує наша інтерактивна фотозона. Для одних вона стане новою відправною точкою до відпустки, для інших – до подорожей, вражень… Кожен знайде в ній щось своє», — розповідає про ціль встановлення брендованої інсталяції на АЗК директор з маркетингу Мережі АЗК WOG Геннадій Карлінський.
Викладаючи своє фото на фоні цієї конструкції в соцмережі, кожен відвідувач АЗК може розповісти своїм друзям, що подорожує. І водночас в інтерактивній формі познайомити з улюбленим типом зимового активного відпочинку. Для Мережі АЗК WOG — це можливість ефективного просування свого бренду в інтернеті, збільшення рівня впізнаваності та лояльності серед споживачів. Зокрема, наш клієнт використав фотозону для проведення конкурсу на власних сторінках в соцмережах. Так, клієнтам мережі запропонували зробити фото на святковій фотозоні, викласти його у пост чи сторіз в Instagram та отримати шанс виграти бонуси на зимову подорож. Ну хіба не круто?! Мережа АЗК WOG відома завдяки якості, яку гарантує кожному споживачу. Якість пального, супутніх товарів і обслуговування — запорука успіху бренду й забезпечення стабільного потоку клієнтів упродовж багатьох років. Подорожувати з WOG — це WOGОНЬ! І наша реалізована креативна реклама дає можливість кожному подорожуючому відчути це. Деталі рекламної кампанії:
✔Місце розміщення: Траса Київ-Чоп, с. Стоянка, Київська обл. ✔Розмір фотозони: 7100*4200
Будемо раді співпрацювати

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 299-21-23

  м. Харків

  • +38 (057) 341-44-08

  г. Львов

  • +38 (032) 259-19-70

  м. Одеса

  • +38 (048) 752-19-63

  г. Днепр

  • +38 (056) 722-19-63
  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber