Брендування станції метро для шоу «Супер Топ-модель по-українськи»

Закрийте на мить очі і уявіть, що турбує вас найбільше... Поділіться своїми думками? Нехай вас почує світ… Восени минулого року холдинг «Мегаполіс» виконав важливу місію в цікавому соціальному проєкті від «Нового каналу». За допомогою брендування станції метро ми допомогли привабливим учасницям «Супер Топ-моделі по-українськи» розповісти киянам і гостям столиці про життєво важливі проблеми людства. Довели в черговий раз, що модель — це не просто стильна і модна картинка. Це людина, яка вміє співпереживати, бачить гострі проблеми нашого світу і бере активну участь в їх вирішенні. Креативна подача інформаційного матеріалу перетворила станцію метро у справжній арт-простір. Сильний меседж і вражаючі фото учасниць на тематичному фоні не могли залишитися непоміченими. Брендовані колони на пероні часто збирали біля себе зацікавлених відвідувачів метрополітену.

Постери наповнені глибоким змістом. У кожного свої історії, які «Новий канал» об'єднав в один хороший соціальний проект під загальним слоганом «Краса врятує світ». Війна, екологія, порятунок тварин, гострі проблеми особистісного характеру... Це все наші життєві теми, про проблеми яких потрібно говорити привселюдно. Що і зробили дівчата супер проєкту «Топ-моделі по-українськи». Станція метро — один з кращих варіантів для розміщення, який в даному випадку виступає, як нестандартний канал комунікації для тв-шоу. Він дозволяє привернути увагу великого пасажиропотоку і донести аудиторії головний меседж. Використовуйте креатив і нестандартні формати для будь-якого рекламного прояву! «Мегаполіс» допоможе реалізувати ваші задуми і підбере найбільш ефективний формат розміщення!Реалізація рекламної кампанії:
 • Адреса: ст.м. Лук'янівська, м.Київ
 • Період розміщення: 3-30 жовтня 2020 р
 • Вид послуг: брендування станції метро
 • OTS: 81 тис/добу

брендирование станции метро в киеве брендирование станции метро в киеве брендирование станции метро в киеве брендирование станции метро в киеве
Будемо раді співпрацювати

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 299-21-23

  м. Харків

  • +38 (057) 341-44-08

  г. Львов

  • +38 (032) 259-19-70

  м. Одеса

  • +38 (048) 752-19-63

  г. Днепр

  • +38 (056) 722-19-63
  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber