ТОВ «СПОРТМАСТЕР-УКРАЇНА»
ТОВ «СПОРТМАСТЕР-УКРАЇНА»
Маркетинг-директор Барляев Д.А.
Наші компанії пов'язує довготривала та плідна співпраця в сфері рекламних послуг. Компанія «Мега-поліс-плюс» зарекомендувала себе як відповідального партнера, надаючи послуги в установлені строки та з належною якістю.
ПАТ «Оболонь»
ПАТ «Оболонь»
Директор з маркетингу О. С. Башкін
Протягом 2013-2014 рр. ПАТ «ОБОЛОНЬ» для набору адресних програм з зовнішньої реклами на території України користується послугами компанії ТОВ «МЕГАПОЛІС ІНВЕСТ ПЛЮС». За час спільної співпраці компанія зарекомендувала себе як компетентна фірма в сфері рекламних послуг. Фахівці ТОВ «МЕГАПОЛІС ІНВЕСТ ПЛЮС» якісно та оперативно вирішували поставлені завдання і показали високий рівень знань і умінь, відповідальність та націленість на результат. Компанія ПАТ «ОБОЛОНЬ» висловлює подяку ТОВ «МЕГАПОЛІС ІНВЕСТ ПЛЮС» за відмінно виконані роботи. Ми рекомендуємо ТОВ «МЕГАПОЛІС ІНВЕСТ ПЛЮС» як професіоналів у своїй справі, що прикладають всі свої зусилля для реалізації проектів, а також як надійного та стабільного ділового партнера у галузі розміщення зовнішньої реклами.
Порше Центр Харків. ПП «Престиж Автомоторс»
Порше Центр Харків. ПП «Престиж Автомоторс»
Генеральний Директор Попов І. А.
Ми раді можливості співпраці з рекламним холдингом «Мегаполіс». Співробітники компанії відрізняються уважним ставленням до запитів Замовника, умінням швидко знайти оптимальне рішення проблем, а також глибокими професійними знаннями. Також хочеться відзначити чітку, злагоджену роботу всього колективу і сильний командний дух. Ми знайшли в особі рекламного холдингу «Мегаполіс» надійного партнера і будемо продовжувати спільну роботу, а також рекомендувати Вашу компанію своїм партнерам.
ALLO
ALLO
Керівник відділу маркетингу Пузирєва Ю. А.
Рекламний холдинг «Мегаполіс» — одна з провідних компаній на ринку зовнішньої реклами в Україні,яка багато років є партнером Компанії «АЛЛО». За роки співпраці з рекламним холдингом «Мегаполіс» нам неодноразово були надані послуги з розміщення зовнішньої реклами, а також розміщення реклами в метрополітенах. Рекомендуємо рекламний холдинг «Мегаполіс» як надійного та сумлінного партнера, якому можна довірити реалізацію рекламної кампанії будь-яких масштабів.
COOPER&HUNTER
COOPER&HUNTER
NOVA POSHTA
NOVA POSHTA
VODAFONE
VODAFONE
CITRUS
CITRUS
OMG
OMG
DENTSU AEGIS
DENTSU AEGIS
GROUPE m
GROUPE m
PUBLICIS GROUPE
PUBLICIS GROUPE
razom communications
razom communications
ТОВ «СВІТ ТЕХНІКИ»
ТОВ «СВІТ ТЕХНІКИ»
Директор ТОВ «СВІТ ТЕХНІКИ» Кузьменко Р.О.
ТОВ «СВІТ ТЕХНІКИ» співпрацює з Компанією ТОВ «Мегаполіс ІНВЕСТ ПЛЮС» більше 1 року з розміщення реклами бренду PYRAМIDA. Протягом всього періоду спільної роботи компанія показала здатність відповідально підходити до поставлених завдань і вирішувати виникаючі питання своєчасно і оперативно. Ми високо оцінюємо роботу з компанією ТОВ «Мегаполіс ІНВЕСТ ПЛЮС» і рекомендуємо її як ефективного, надійного і кваліфікованого партнера.
ООО «АСМ-Груп»
ООО «АСМ-Груп»
Директор Войтов А. І.
ТОВ «АСМ-Груп» початоло спільне співробітництво з компанією ТОВ «Мегаполіс ІНВЕСТ ПЛЮС» в 2011 році з розміщення реклами бренду Кnauf в містах України. Формат розміщення - зовнішня реклама (щити Зх6 м). Протягом всього періоду спільної роботи компанія показала здатність відповідально підходити до поставлених завдань і вирішувати виникаючі питання своєчасно і оперативно, з високим ступенем відповідальності. Ми високо оцінюємо роботу з компанії ТОВ «Мегаполіс ІНВЕСТ ПЛЮС» і рекомендуємо її як ефективного, надійного і кваліфікованого партнера.
Вітмарк-Україна
Вітмарк-Україна
Начальник відділу маркетингу Щербина М. В.
Рекламний холдинг «Мегаполіс» є нашим партнером в області розміщення зовнішньої реклами в Харкові, Києві та інших регіонах України. За час співпраці рекламний холдинг «Мегаполіс» підтвердив свій високий професійний статус, компетентність і активність у вирішенні поставлених завдань. Всі роботи виконуються вчасно, в чітко встановлені терміни і з належною якістю. Співробітники компанії грамотно справляються зі своїми обов'язками. Ми задоволені роботами рекламного холдингу «Мегаполіс» і бажаємо йому досягати нових вершин на ринку рекламних послуг в Україні
ПрАТ «АВК»
ПрАТ «АВК»
Директора з маркетингу ПрАТ «АВК» Савицький Ю. І.
ПрАТ «АВК» розпочало співробітництво з компанією ТОВ «Мегаполіс ІНВЕСТ ПЛЮС» в 2012-му році по розміщенню реклами бренду «АВК». Протягом усього періоду спільної роботи компанія показала здатність відповідально підходити до поставлених завдань і вирішувати питання, які виникали, своєчасно та оперативно, з високим ступенем відповідальності. Ми високо оцінюємо роботу з компанією ТОВ «Мегаполіс ІНВЕСТ ПЛЮС» і рекомендуємо її, як ефективного, надійного і кваліфікованого партнера.
Watson
Watson
Заступник начальника департаменту маркетингу Дорофєєв С. А.
Цим листом підтверджуємо, що рекламний холдинг «МЕГАПОЛІС» провів для Компанії «ДЦ УКРАЇНА» ряд робіт з розміщення рекламних сюжетів в Київському метрополітені та на сьогоднішній день є одним з наших партнерів в сфері рекламних послуг. Роботи проводяться оперативно, в стислі терміни і без втрати робочого часу. Особлива увага приділяється якісній поклейки сюжетів. Співробітники компанії працюють злагоджено і оперативно, в цілому, штат компанії виконує роботи на високому професійному рівні. За підсумками роботи ми можемо рекомендувати рекламний холдинг «МЕГАПОЛІС» як грамотного і надійного партнера, здатного професійно і виконувати свою роботу точно відповідно до плану і в намічені терміни.
«КІМБЕРЛІ-КЛАРК УКРАЇНА»
«КІМБЕРЛІ-КЛАРК УКРАЇНА»
Компанія «КІМБЕРЛІ-КЛАРК УКРАЇНА» спільно з ТОВ «Атлантіс Люкс» розробили і провели рекламну кампанію по просуванню бренду Kleenex з продуктом «Kleenex balsam серветки в коробці» в рамках брендування Київського метрополітену, станція «Льва Толстого» в січні 2014 року ТОВ «Атлантіс Люкс» проявили себе як відповідального партнера, здатного якісно і оперативно виконувати свої зобов'язання, а також бути гнучкими і клієнт-орієнтованими в своїй роботі. Ми високо оцінюємо співробітництво з компанією ТОВ «Атлантіс Люкс» і рекомендуємо її як ефективного і надійного партнера.
ПрАТ «КЗБН «Росинка»
ПрАТ «КЗБН «Росинка»
Голова Правління Герман С.М.
ПрАТ «Київський завод безалкогольних напоїв« Росинка »висловлює подяку рекламному холдингу« Мегаполіс »за виконану роботу по виготовленню рекламних конструкцій. Роботи, виконані фахівцями «Мегаполіс», заслуговують на особливу увагу, так як виконані в строк, з високою якістю і професіоналізмом, використанням якісних і сучасних матеріалів, що підвищило їх міцність, привабливість і конкурентоспроможність. Проекти були зроблені з дотриманням усіх вимог і без зауважень з нашого боку. Відповідальний підхід до виконання завдань, вміння працювати в стислі терміни, оперативність і прагнення враховувати побажання клієнта дозволяють рекомендувати рекламний холдинг «Мегаполіс» як професійного і надійного партнера.
Stella Artois
Stella Artois
Рекламна агенція «Ай Кью Медіа»
Рекламна агенція «Ай Кью Медіа»
Директор Дудка І. М.
Вже більше 6-ти років ТОВ «Ай Кью Медіа» співпрацює з компанією «Атлантіс Люкс», що є достатнім строком для того, щоб оцінити професійний рівень рекламної агенції, прагнення до розвитку та партнерської співпраці. За цей час ми неодноразово мали можливість впевнитися у високому професійному рівні співробітників компанії, у їх вмінні швидко реагувати на наші запити та допомагати у втіленні нестандартних проектів. Ми задоволені якістю сервісу та результатами співпраці і рекомендуємо «Атлантіс Люкс» як надійного партнера на медіа-ринку.
Стати партнером
Ми відкриті для взаємодії, як на короткострокову перспективу, так і для довгострокових відносин з Партнерами – важливої складової успіху Компанії. Тільки завдяки міцним партнерським відносинам ми надаємо Клієнтам професійні та якісні послуги. Ми вважаємо, що співпраця веде до процвітання компаній-партнерів, а будь-які проблеми повинні відкрито обговорюватися і вирішуватися максимально швидко і з дотриманням партнерських інтересів.

  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber