Журнали рекламного холдингу «МЕГАПОЛІС» повернулися!

Чудова новина! Якісний lifestyle-глянець рк знову в аеропортах і найкращих місцях поширення найбільших міст України!

Після півріччя вимушеного ув’язнення ми всі зі ще більшою пристрастю бажаємо відчуття польоту, прибуття в нову країну – і навіть умовності на check-in вже не дратують. Аеропорт викликає радісне передчуття такої довгоочікуваної свободи! Немає нічого кращого, ніж повертатися до своїх приємних звичок: пити каву перед вильотом, гортаючи красиві сторінки глянцевого журналу.

Як і раніше, кожне видання дарує порцію натхнення – інтерв’ю зі світовими знаменитостями зі сфер дизайну, музики, науки і бізнесу. І, звичайно, барвисті travel-огляди та статті про новітні ідеї в світі моди, краси та автоіндустрії.


Журнали Airport Харків і Одеса, Megapolis Дніпро, Air Magazine Lviv, крім традиційних місць поширення, знайшли нових партнерів, щоб ще більше людей могли отримати і прочитати свіжий номер. Журнал The Air by KBP залишився офіційним іміджевим виданням найбільшого аеропорту України.


Незважаючи на все, що відбулося за останні місяці, ми чудово знаємо, що будь-яка криза проходить. Вона дає шанс вирости, стати сильнішим і вийти на новий рівень. Ми дуже раді, що скористалися своїм шансом, і дякуємо всім партнерам і колегам. Чекаємо нових спільних перемог і досягнень!

Схожi новини
Будемо раді співпрацювати

  Київ
  Харків
  Львів
  Одеса
  Дніпро

  м. Київ

  • +38 (044) 299-21-23

  м. Харків

  • +38 (057) 341-44-08

  г. Львов

  • +38 (032) 259-19-70

  м. Одеса

  • +38 (048) 752-19-63

  г. Днепр

  • +38 (056) 722-19-63
  Будемо раді співпрацювати
  Ми зв'яжемось з Вами максимально швидко
  Ваша заявка успішно надіслана

   Будемо раді співпраці
   Megapolis Facebook Megapolis Telegram Megapolis Viber